شخصیت های مورتال کامبت


۲۸ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۴:۲۸:۰۰
۳۳۵

شخصیت های مورتال کامبت

باراکا / Baraka

تمام شخصیت های مورتال کمبت 11

این شخصیت بدچهره در مورتال کمبت 2 معرفی شد و دارای دندان‌های تیز و شمشیرهایی در دستانش است. او جزو جنگجویان غیرقابل پیش‌بینی و از نژاد تارکاتان است که در MK 11 بازگشته تا انتقام نژادش را بگیرد.

 

دوورا / D’Vorah

تمام شخصیت های مورتال کمبت 11

دوورا یکی از منحصربه‌فردترین شخصیت های مورتال کمبت 11 از نظر ظاهری است و در Mortal Kombat X معرفی شد. او حشرات زنده‌ای در درون خود دارد و همچنین دارای بال‌هایی برای پرواز است.

 

گراس / Geras

تمام شخصیت های مورتال کمبت ۱۱

گراس یکی از جدیدترین شخصیت های مورتال کمبت است که در شماره 11 معرفی شده است. او می‌تواند از شن و سنگ، سلاح‌هایی را ایجاد کرده و زمان را کند یا سریع کند و دشمنانش را از بین ببرد.

 

کابال / Kabal

تمام شخصیت های مورتال کمبت 11

کابال یکی از شخصیت‌های قدیمی مجموعه است که دوباره در Mortal Komat 11 بازگشته است. کابال دو شمشیر کشنده در دستان خود دارد که به نوعی شبیه سلاح‌های بازی Kingdom Hearts هستند.

 

کانو / Kano

تمام شخصیت های مورتال کمبت 11

کانو یکی از شخصیت های مورتال کمبت 11 است که از همان ابتدای مجموعه کارش را شروع کرده است. او رئیس Black Dragon است که گروهی از مزدوران و فاتلان خطرناک است. او آخرین بار در مورتال کمبت 10 دیده شده بود.

 

لیو کانگ / Liu Kang

معرفی شخصیت های مورتال کمبت 11

لیوکانگ هم یکی دیگر از شخصیت های مورتال کمبت است که از زمان آغاز به کار مجموعه در سال 1992، در شماره‌های مختلف آن حضور داشته است. او در آن زمان به نوعی یک کپی از بروس لی بود و در بیشتر تورنمنت‌ها پیروز می‌شد.

 

رایدن / Raiden

معرفی شخصیت های مورتال کمبت 11

رایدن خدای رعد است که از همان ابتدا جزو شخصیت های اصلی مورتال کامبت بوده و در این مدت، طی اتفاقات مختلف، شاهد تبدیل شدن او از شخصیتی مثبت به شخصیتی شیطانی شده‌ایم.

 

اسکورپیون / Scorpion

معرفی شخصیت های مورتال کامبت 11

 

 

شائو کان / Shao Kahn

تمام شخصیت های مورتال کامبت 11

با اینکه شائو کان در انتهای بازی مورتال کامبت 9 مغلوب شده بود، ولی دوباره بازگشته و جزو شخصیت های مورتال کمبت 11 است. او به عنوان یکی از کاراکترهایی بود که در صورت پیش‌خرید بازی می‌توانستید با او بازی کنید.

 

سونیا بلید / Sonya Blade

تمام شخصیت های مورتال کمبت ۱۱

سونیا بلید هم که از شخصیت های اولین بازی مورتال کامبت بود، دوباره بازگشته و این بار، صداگذاری او در بازی Mortal Kombat 11 بر عهده قهرمان کشتی کج، روندا روزی (Ronda Rousey) است. او مادر کسی کیج است.

 

اسکارلت / Skarlet

معرفی شخصیت های مورتال کمبت 11

اسکارلت اولین بار به عنوان یک شخصیت DLC در مورتال کامبت 9 ظاهر شد. حملات او بیشتر بر مینای جادوی خونین هستند و او اولین بار به صورت رسمی در مجموعه، به عنوان یکی از شخصیت های مورتال کمبت 11 خواهد بود.

 

ساب زیرو / Sub-Zero

تمام شخصیت های مورتال کمبت ۱۱

درست مانند اسکورپیون، ساب زیرو هم یکی از شخصیت‌های نمادین این مجموعه است و بدون این دو، مورتال کمبت معنی ندارد. برخی او را بهترین مبارز دنیای مورتال کامبت می‌دانند که در MK 11 هم شاهد نبرد او در کنار مبارزان زمین هستیم.

 

جید / Jade

تمام شخصیت های مورتال کامبت 11

جید هم یکی از شخصیت های مورتال کمبت محبوب است و از زمان بازی ریبوت مورتال کمبت در سال 2011 تاکنون، دیده نشده بود. او در بازی مورتال کامبت 11 بازگشته و در سمت نیروهای ندررلم مبارزه می‌کند.

 

کسی کیج / Cassie Cage

معرفی شخصیت های مورتال کامبت 11

کسی کیج دختر سونیا بلید و جانی کیج است که در بازی مورتال کمبت 10 معرفی شد و جزو شخصیت‌های اصلی و تاثیرگذار آن بازی بود. او جزو شخصیت های مورتال کمبت 11 هم هست که با توانایی‌های خود، به کمک مبارزان زمین می‌آید.

 

جکی بریگز / Jacqui Briggs

معرفی شخصیت های مورتال کمبت 11

حالا که صحبت از کیج شد بهتر است به جکی بریگز هم اشاره کنیم که دوست صمیمی او محسوب می‌شود و در Mortal Kombat X معرفی شد. او دختر جکسون بریگز است و در مورتال کامبت 11 هم حضور دارد.

 

ارون بلک / Erron Black

تمام شخصیت های مورتال کمبت 11

ارون بلک یک مبارز با استایلی شبیه به کابوی‌ها بوده و سلاح‌های مرگباری در اختیار دارد. او کار خود را به عنوان یک مزدور برای کوتال کان در بازی Mortal Kombat X آغاز کرد و با تخصص خود در سلاح‌های گرم، دوباره در MK 11 بازگشته است.

 

کوتال کان / Kotal Kahn

تمام شخصیت های مورتال کمبت 11

کوتال کان با اینکه ظاهری شبیه آزتک‌ها دارد، ولی اهل Outerworld بوده و مبارزی قوی است. او کار خود را با بازی MK X آغاز کرد و در بخش داستانی آن بازی، جزو نقش‌های منفی بود. کوتال کان جزو شخصیت های مورتال کمبت 11 هم هست که در داستان آن نقش دارد.

 

جانی کیج / Johnny Cage

تمام شخصیت های مورتال کمبت 11

اوج دوران بازیگری جانی کیج در حدود 28 سالگی‌اش بود و او اکنون به دنبال زنده کردن دوباره معروفیت خود است. جانی هم جزو شخصیت‌های اولیه بازی اول مورتال کمبت بوده و در این مدت دراز، با سونیا بلید ازدواج کرده و دخترش هم کسی کیج است.

 

جکس بریگز / Jax Briggs

تمام شخصیت های مورتال کمبت ۱۱

جکس بریگز قبلا یک مامور امنیتی بود، ولی بعدها هر دو بازوی خود را از دست داد و اکنون بازوهایی رباتیک دارد. او پدر جکی بریگز است و با تمام وجود از زمین و دخترش در بازی MK 11 محافظت می‌کند.

 

نوب سایبات / Noob Saibot

تمام شخصیت های مورتال کمبت ۱۱

بی هان (Bi-Han) در بازی اول مورتال کامبت همان ساب زیرو اصلی بود که به دست اسکورپیون کشته شده ولی دوباره تحت عنوان شخصیت نوب سایبات زنده می‌شود. او با فرم خاصی بین شخصیت های مورتال کمبت 11 حضور دارد.

 

فراست / Frost

معرفی شخصیت های مورتال کامبت 11

فراست شاگرد ساب زیرو بود که بعدا تشنه قدرت شد و بر علیه استاد خود قیام کرد. او از قبیله خود تبعید شد و اکنون به دنبال انتقام از ساب زیرو است. فراست اولین بار در بازی Mortal Kombat: Deadly Alliance ظاهر شده بود و اکنون در MK 11 بازگشته است.

 

 

کلکتور / Kollector

تمام شخصیت های مورتال کمبت 11

کلکتور جمع کننده خراج امپراطور قبلی Outerworld، یعنی شائو کان بود که دارای شش بازو است. او بعد از قیام کوتال کان دستگیر شد ولی توانست فرار کند و دوباره به شائو کان خدمت کند. او هم جزو شخصیت های مورتال کمبت است که در MK 11 برای اولین بار ظاهر شده است.

 

کونگ لائو / Kung Lao

تمام شخصیت های مورتال کامبت 11

کونگ لائو یکی از راهبین معبد شائولین است که برای اولین بار در بازی Mortal Kombat II معرفی شد. او یکی از دوستان لیو کانگ هم محسوب می‌شود و جزو شخصیت‌های محبوب این مجموعه است. دلیل اصلی این امر، استفاده جالب او از کلاهش به عنوان یک سلاح است.

 

کیتانا / Kitana

کیتانا هم یکی دیگر از شخصیت‌های شناخته شده این مجموعه است که برای اولین بار در سال 1993 و در بازی Mortal Kombat II حضور پیدا کرد. او دختر سیندل و دخترخوانده شائو کان است و یک خواهر دوقلو به نام میلنا دارد.

علاوه برشخصیت‌های بالا، شاهد اضافه شدن شخصیت‌های دیگری از قبیل جوکر و سیندل در Kombat Pack اول این بازی هم هستیم که در تصویر زیر می‌توانید تمامی این شخصیت‌ها را مشاهده کنید.

بهترین شخصیت های مورتال کمبت
نمايش ديدگاه‌هاي بيشتر

برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.