کریستینو رونالدو

کریستینو رونالدو چند تا ماشین دارد؟

رونالدو


۱۲ آذر ۱۳۹۹ / ۱۱:۰۱:۱۴
۶


ماشین های رونالدو. رونالدو سیزده تا ماشین گران قیمت دارد.

کریستیانو رونالدو بدون شک یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال جهان است و تاکنون موفق شده 5 توپ طلا را به خود اختصاص دهد. اما شهرت رونالدو تنها به خاطر فوتبال نیست بلکه رونالدو با خودروهای گران قیمت خود و در اختیار داشتن یک کلکسیون کامل هم شناخته می‌شود.

او یکی از مشتریان پر و پا قرص بوگاتی است و خودروهای این کمپانی را خریداری می‌کند اما علاقه رونالدو به خودرو به همین جا ختم نمی‌شود. او تعداد زیادی خودرو لوکس در اختیار دارد که در ادامه اشاره مختصری به آنها داریم.

اخیرا نیز گزارش‌های متعدد منتشر شده از رسانه‌های مختلف جهان، خبر از خرید یک خودروی خاص جدید توسط این فوتبالیست برجسته را می‌دهند. طبق این اخبار، جدیدترین عضو کلکسیون خودروهای رونالدو یک بوگاتی چنتودیچی است. نام چنتودیچی در زبان ایتالیایی به معنای ۱۱۰ بوده و به مناسبت معرفی سوپراسپرت جدید رونالدو در صدودهمین سالگرد تاسیس کمپانی بوگاتی، برای آن برگزیده شده است.

پیشرانه ۸ لیتری W16 بوگاتی چنتودیچی که توان تولید ۱۵۷۵ اسب بخار قدرت و ۱۶۰۰ نیوتون‌متر گشتاور را دارد، امکان ثبت شتاب صفر تا صد کیلومتر در ساعت ۲.۴ ثانیه‌ای را برای آن فراهم کرده است. خرید این سوپراسپرت خاص فرانسوی که تولیدش به تنها ۱۰ نسخه محدود شده است، هزینه‌ای بالغ بر ۸.۹ میلیون دلار برای ستاره‌ی پرتغالی فوتبال جهان خواهد داشت.

منابع و مآخذ:

برچسب‌های این مطلب:

رونالدو


چندرسانه‌ای :

Download Video: MP4
برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.