دلنوشت

هکر ها

مراقب بد افزار ها {هکر ها} باشید

بد افزار ها


خلاصه :

مراقب بد افزار ها باشید

بر اساس گزارش سرف شارک، از هر سه نتیجه جستجوی نرم افزار، یک مورد حاوی بدافزار بالقوه است. تحقیقات آن‌ها نشان داده است که نرم افزار «ایوید» (Avid) خطرناک‌ترین نرم افزاری است که می‌توان به دنبال آن بود. این ابزار گران قیمت توسط طراحان خلاق نرم افزار برای ویرایش حرفه‌ای ویدیو‌ها استفاده می‌شود.
یافته‌های سرف شارک، نشان می‌دهد که بیش از ۶۴ درصد از آدرس‌های وب که ظاهر می‌شوند در نهایت به یک بدافزار بالقوه منتهی می‌شوند.
سابستنس ۳ دی پینتر (Substance ۳ D Painter)، یک برنامه برای مجسمه‌سازی مدل‌های سه بعدی روی دسکتاپ ویندوز و در فضای واقعیت مجازی است که با بیش از ۵۷ درصد احتمال آلودگی به بدافزار در رتبه دوم قرار دارد. نرم افزار «اسکچ» (Sketch) و «سابستنس ۳ دی استیجر» (Substance ۳ D Stager) با ۵۶ درصد احتمال به آلودگی به بد افزار وارد بازار می‌شوند. نرم افزار «مکسون سینما ۴ دی» (Maxon Cinema ۳ D) در ۵۵ درصد قرار دارد.
کارشناسان همچنین تحقیقات خود را بر اساس مرور گر نیز تقسیم کرده‌اند؛ بنابراین از نظر مرورگر، مرورگر «ویوالدی» بدترین امتیاز را کسب کرده و تصور می‌شود ۳۹ درصد از «یوار ال» (URL)‌های مربوط به آن حاوی بدافزار باشند. در ادامه این فهرست، مایکروسافت اج (Microsoft Edge) با ۳۲ درصد رتبه چهارم، سافاری و اپرا به ترتیب با ۳۰ درصد احتمال به آلودگی به بد افزار در رتبه ۵ و ۶ قرار دارند. گوگل کروم با ۲۹ درصد پایین‌تر از آن‌ها قرار دارد. محققان با جستجو در گوگل و افزودن عبارات «دانلود» و "تورنت" به هر جستجوی خود در گوگل کروم به نتیجه این مطلعه دست یافتند. آن‌ها سپس یو ارال‌ها (URL) را از پنج صفحه اول نتایج جستجو جمع آوری کردند و آن‌ها را از طریق یک آشکارساز بدافزار اجرا کردند.
این نتایج فقط برای برنامه‌های دانلود شده از وب‌سایت‌های دانلود فایل مخرب و غیرقانونی اعمال می‌شود، این مساله لزوم دانلود کردن برنامه‌ها از سایت‌های رسمی را آشکار می‌کند.

برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.


پسران

دختران