دلنوشت

وینیسیووس جونیور


خلاصه :

وینیسیوس جونیور

 

زندگینامه وینیسیوس جونیور – فوتبالیست

زندگینامه وینیسیوس جونیور – فوتبالیست

زندگینامه وینیسیوس جونیور – فوتبالیست

پادکست زندگینامه وینیسیوس جونیور فوتبالیست

پخش‌کننده صوت

 

01:26

04:53

بیوگرافی وینیسیوس جونیور (زندگینامه ورزشکاران)

وینیسیوس ژوزه پایشائو د الیویرا جونیور که همواره او را با نام مستعار وینیسیوس جونیور می شناسید، بازیکن قوی و سرشناس فوتبال و از اهالی کشور برزیل است که هم اکنون نیز در تیم رئال مادرید در لالیگا توپ می زند. این بازیکن ۱۷۷ سانتی متری در پست مهاجم بازی می کند که با وجود سن کم، توانسته به یکی از موفق ترین بازیکنان حال حاضر برزیل تبدیل شود؛ به گونه ای که بسیاری از منتقدان او را نیمار جدید نامیده اند.

دوستان عزیز سایت پرورش افکار در ادامه این مقاله در نظر داریم تا توضیحات بیشتری در مورد زندگی نامه وینیسیوس جونیور این بازیکن جوان و با استعداد برزیلی در اختیار شما قرار دهیم. لطفا برای کسب آگاهی های بیشتر در ادامه با ما همراه باشید.

دوران کودکی و نوجوانی وینیسیوس جونیور

دوران کودکی و نوجوانی وینیسیوس جونیور

وینیسیوس ژوزه پایشائو د الیویرا جونیور در ۱۲ ژوئیه سال ۲۰۰۰ چشم به جهان گشود. او که اصلیتی برزیلی دارد، در شهر سائو گونسالو برزیل متولد شده است. علاقه او از همان کودکی به توپ فوتبال باعث شد، تا والدینش او را در مدرسه فوتبال ثبت نام کنند.

این گونه بود که وینیسیوس جونیور در سال ۲۰۰۵، یعنی زمانی که تنها ۵ سال سن داشت به تیم باشگاهی فلامنیگو برزیل پیوست و این مسئله باعث شد تا اهمیت کمتری برای درس خود قائل شود و پس زمانی که تنها ۱۵ سال سن داشت، مدرسه را رها کند و به طور تمام وقت به فوتبال بپردازد.

دوران حرفه ای وینیسیوس جونیور

دوران حرفه ای وینیسیوس جونیور

همان طور که گفته شد وینیسیوس جونیور از سال ۲۰۰۵ به تیم باشگاهی فلامینگو پیوست و در سال ۲۰۱۶ قرارداد خود را با این تیم تمدید کرد؛ اما درخشش بی چون و چرای او در تیم باشگاهی و همچنین در تیم ملی برزیل باعث شد، تا باشگاه های زیادی از جمله بارسلونا و رئال مادرید خواهان به خدمت گرفتن او شوند؛ تا این که در نهایت در این دوئل حساس و جذاب، باشگاه رئال مادرید در سال ۲۰۱۸ موفق شد با او قرارداد ببندد. وینیسیوس جونیور نیز با عقد قرارداری به ارزش ۴۶ میلیون یورو با باشگاه رئال مادرید به جمع کهکشانی ها پیوست.

هر چند که در انتقال او به این تیم حرف و حدیث های بسیار زیادی وجود دارد؛ از جمله این که او برای این که پول بیشتری نصیب تیم فلامینگو شود، قرارداد خود را با این تیم تمدید کرد و همچنین مدیر برنامه های او برای انتقال او به رئال مادرید نقش بسیار زیادی داشته و به نوعی او محرک اصلی وینیسیوس جونیور برای پیوستن به رئال بوده است.

 

بیوگرافی وینیسیوس جونیور

با وجود تمام این موارد، چیزی که مهم و جالب توجه است، این است که وینیسیوس جونیور هم اکنون عضوی از کهکشانی ها بوده و موفق شده در حضور کوتاه مدت خود در این تیم نقش بسیار مفیدی ایفا کند و گل های حساسی را به ثمر برساند. هم چنین لازم به ذکر است که او از ۱۵ سالگی به تیم ملی برزیل دعوت شده است و برای رده های مختلف تیم ملی به میدان رفته است. منتقدان هم او را از امیدهای برتر تیم ملی برزیل می دانند.

وینیسیوس جونیور از زمان انتقال از باشگاه فلامینگو به رئال مادرید، توانسته در چندین بازی رسمی به میدان برود. او همچنین در زمان سانتیاگو سولاری موفق شد که اولین بازی خود را در لیگ قهرمانان اروپا، در برابر تیم ویکتوریا پلژن تجربه نماید و با ساختن گل پنجم، تنها ۵ دقیقه پس از ورود به بازی، نقش بسیار موثری را ایفا نماید و مشارکت مستقیمی روی این گل داشته باشد.

وینیسیوس جونیور طی این مسابقه با ۱۸ سال و ۱۱۸ روز سن توانست به طور مشترک سومین بازیکن جوان تاریخ رئال مادرید در زمان تجربه نخستین بازی در لیگ قهرمانان اروپا شود.

خود وینیسیوس جونیور در مورد سانتیاگو سولاری سرمربی وقت رئال مادرید گفته است که تاکنون سولاری به او کمک زیادی کرده است؛ به طوری که الان توانسته با ذهنی شفاف، تنها روی فوتبال و پیشرفت در این زمینه تمرکز کند و از این بابت احساس خشنودی و رضایت فراوانی دارد.

عکس های وینیسیوس جونیور

عکس وینیسیوس جونیور و رونالدو

وینیسیوس جونیور

زندگینامه وینیسیوس جونیور

وینیسیوس جونیور

وینیسیوس جونیور

وینیسیوس جونیور

وینیسیوس جونیور

 

برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.


پسران

دختران