ماشین داستر


۰۸ مهر ۱۳۹۷ / ۲۰:۰۱:۳۹
۹۱۲


ماشین داستر

قدرت واقعی را تجربه کنید

 

رنو داستر

مصرف سوخت

نگران مصرف سوخت خودروی خود نباشید، چرا که رنو داستر مصرف بهینه‌ای دارد. به طوری که در هر ۱۰۰ کیلومتر رانندگی در شهر تنها ۱۰.۶ لیتر در مدل تک دیفرانسل و ۱۱.۷ لیتر در مدل دو دیفرانسل بنزین می‌سوزاند؛ این عدد زمانی که همراه شما در جاده‌های خارج از شهر باشد به عدد ۶.۶ در مدل تک دیفرانسیل و ۷.۳ لیتر در مدل دو دیفرانسیل در هر ۱۰۰ کیلومتر خواهد رسید و مصرف سوخت ترکیبی آن هم ۸.۲ لیتر برای مدل تک دیفرانسل و ۸.۹ لیتر برای مدل دو دیفرانسل در ازای هر ۱۰۰ کیلومتر پیمایش خواهد بود.

رنو داستر

فضای کافی

رنو داستر ۴۳۱۵ میلیمتر طول، ۲۰۰۰ میلیمتر عرض و ۱۶۹۵ میلمیتر از زمین ارتفاع دارد؛ این خودرو می‌تواند تا ۵ نفر را در خود جای دهد و تا ۴۷۵ لیتر هم فضا برای وسایل آنان داشته باشد. این را هم در نظر بگیرید که با تا شدن صندلی‌های عقب رنو داستر این فضا به بیش از ۱۶۳۶ لیتر افزایش پیدا خواهد کرد. به نظر شما این فضا کافی نیست؟

موتور

این فرانسوی به یک موتور ۲۰۰۰ سی‌سی ۱۶ سوپاپ ۱۳۵ اسب بخاری مجهز شده است، که می‌تواند ۱۹۵ نیوتون متر گشتاور تولید شده را از طریق رینگ‌های ۱۶ اینچی آلیاژی به سطح جاده منتقل کند. تکنولوژی به روز و فرانسوی این موتور آن را تبدیل یه یک موتور پرقدرت، بهینه و کم استهلاک کرده‌است که در شهر و بیشتر از آن در سفرهای آفرود کاملا عملکرد قدرتمندانه‌ای از خود نشان می‌دهد. یکپارچگی طراحی و عملکرد موتور و گیربکس رنو داستر آن را تبدیل به هیولایی خفته کرده است.

رنو داستر

رنو داستر

فرمان‌پذیری

هندلینگ یا همان فرمان‌پذیری مطلوب نیز یکی از ویژگی‌های برجسته این SUV خوش چهره است. عملکرد فرمان هیدرولیکی رنو داستر خارق العاده است و کاربرد اصلی آن را در جاده‌های پر پیچ و خم حس خواهید کرد. پایداری و هندلینگ خوبی که به واسطه فرمان و جلوبندی قوی مک فرسون، زیر دستان راننده احساس می‌شود، تجربه‌ای است که ارزش مهندسی رنو را بالا می‌برد.

رنو داستر

ایمنی

رنو داستر برای تضمین امنیت شما و عزیزانتان به سیستم ترمز ضد قفل (ABS) و همچنین توزیع الکترونیکی نیروی ترمز (EBD) استاندارد مجهز شده است. همچنین برای پایداری بهتر این شاسی‌بلند، سیستم کنترل پایداری ESP و کنترل هرزگردی روی آن نصب شده است.

منابع و مآخذ:

برچسب‌های این مطلب:

انتشارات
برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.