۰۶ آذر ۱۳۹۷ ۲۰:۱۲:۴۵
۱۵۴
۵

خانم "اسمیت" بعد از این‌که متوجه شد گردن‌بندش گم شده‌ است، به پلیس مراجعه کرد. وقتی پلیس‌ها به خانه‌ی او آمدند، متوجه هیچ نشانی از سرقت و به زور وارد خانه شدن ندیدند. اما یک پنجره شکسته شد ه‌بود. داخل خانه همه چیز به‌هم ریخته بود و روی زمین جای پای کثیف شخصی روی زمین بود.

روز بعد خانم اسمیت به‌جرم فریب پلیس دست‌گیر شد. چرا؟ 

 

 

یک قاتل سریالی، مردم را می‌دزدد و آن‌ها را مجبور می‌کند از بین دو قرص، یکی را بخورند. یکی از قرص‌ها بی‌خطر و دیگری زهرآلود است. قربانی هرکدام از قرص‌ها را که بردارد، قاتل قرص دیگر را برمی‌دارد. قربانی قرص را با آب می‌خورد و می‌میرد اما قاتل، زنده می‌ماند. 

چگونه قاتل هر دفعه قرص بی‌خطر را می‌خورد؟

 

 

در یکی از روزهای زمستان، "جان" دوستش را درحالی که درخانه‌ی خود مرده بود، پیدا کرد. او به پلیس زنگ زد و به آن‌ها توضیح داد که درحال گذشتن از کنار خانه‌ی دوستش بوده تصمیم گرفته به او سر بزند. او برای مدتی طولانی زنگ در را میزده اما صدایی نمی‌شنیده‌ است. اما از پنجره‌‌ی یخ‌زده می‌توانسته نور داخل اتاق را ببیند. او با دمیدن به پنجره‌ی یخ‌زده توانسته دوستش را ببیند که روی زمین افتاده‌ است.

پلیس "جان" را به‌عنوان قاتل دستگیر کرد. چرا؟

 

 

 

یک شیمیدان معروف در آزمایشگاه خود به قتل رسیده‌ است. غیر از کاغذی که رویش اسم مواد شیمیایی مختلف نوشته شده‌ بوده، مدرکی وجود نداشت. روزی که شیمیدان به قتل رسید، سه نفر به دیدن او رفته‌بودند: همسرش "مری"، برادر زاده‌اش "نیکولاس" و دوستش "جوناتان".

پلیس به سرعت قاتل را دستگیر کرد. چه‌طور؟
برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.