دانش افزایی ویژه اولیاء

ارتباط موثر

ارتباط موثر


۱۶ آذر ۱۳۹۸ / ۱۲:۰۱:۳۲
۳۳۰
۴


ارتباط موثر

بسمه تعالی
بارها اتفاق افتاده است که تلاش بسیاری می کنیم تا در تعامل با دیگران یک کار مثبت انجام دهیم ولی متاسفانه می بینیم نتیجه ای نداشته است.
دیگران ما را نمی فهمند و ما نتوانسته ایم مطلب خود را به آنها بفهمانیم. دیگران از ارتباطمان با آنها چندان خشنود نمی شوند. تاثیری که دلمان می خواسته بر آنها داشته باشیم نتوانسته ایم ایجاد کنیم. در نتیجه تعاملمان با دیگران سخت و سخت تر و بی ثمر تر می شود. چه باید بکنیم؟
بسیار اتفاق می افتد که فرزندانمان نیز از همین ناتوانی در برقراری ارتباط موثر با سایر دوستانشان، با معلمشان و با سایر فامیل رنج می برند. به همین جهت احساس موفقیت نمی کنند. برای فرزندانمان چه باید بکنیم؟
مهارت برقرار ارتباط موثر از مهارت های پایه برای حضور مفید و موثر در جامعه است که بدون داشتن آن خود در فعالیتهایمان و فرزندانمان در فراگیری درسهایشان و تربیت مفید دچار مشکل می شوند.
به همین جهت برای بالا بردن مهارت ایجاد ارتباط موثر، از استاد سیدزاده خواسته ایم تا طی برنامه ای به ما نشان دهند چگونه می توانیم مهارت برقراری ارتباط موثر را در خود و فرزندانمان تقویت کرده و به موفقیت های بیشتری در زندگی خانوادگی، شغلی، تحصیلی و اجتماعی دست پیدا کنیم.

شنبه 23 آذر 98 - ساعت 15:30 - طبقه منفی دبستان پسرانه

جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید...نمايش ديدگاه‌هاي بيشتر

برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.