پژوهش های گروهی پایه سوم دبستان

اجرای نمایشی درباره ضررهای استفاده زیاد از PS۴


۲۷ دی ۱۳۹۸ / ۱۷:۰۱:۴۱
۲۴۵


با ابتکاری که این گروه کوشا و خلاق درباره موضوع PS۴ به ذهنشان رسید، آن ها تصمیم گرفتند که نمایشی درباره ضرر های استفاده زیاد از PS۴ طراحی و اجرا کنند 


در این مطلب می خواهم به گوشه هایی از پژوهش گروهی آقایان ناری ، امین تقوی و فرح زادی -دانش آموزان پایه سوم دبستان میزان- اشاره کنم.


 موضوع انتخابی این گروه PS4 بود که در آن به ارائه اطلاعاتی درباره PS4 پرداختند و همچنین به بعضی ضرر های استفاده زیاد از PS4 اشاره کردند. 


لازم به ذکر است قبلا در کلاس پژوهش، در مورد روش های ارائه تحقیق به کمک خود آقاپسرها، بارش فکری صورت گرفته و لیستی از روش های متفاوت ارائه تحقیق، تهیه شده است که شامل مواردی همچون " کنفرانس دادن، تهیه روزنامه دیواری ، تهیه پاورپوینت ، ساخت کاردستی ، طراحی و اجرای نمایش یا بازی ، انجام آزمایش ، تهیه نمایشگاه عکس ، پخش فایل های صوتی یا ویدیویی کوتاه و گفتن داستانی مرتبط " می باشد. 


با ابتکاری که این گروه کوشا و خلاق درباره موضوع PS4 به ذهنشان رسید، آن ها تصمیم گرفتند که نمایشی درباره ضرر های استفاده زیاد از PS4 طراحی و اجرا کنند که در انتهای ارائه پژوهش گروهی خود، به اجرای این نمایش پرداختند که البته با استقبال دوستان خود در کلاس پژوهش نیز همراه شد. 

از ویژگی های این پژوهش می توان به استفاده از اصول روش میزان در آن اشاره کرد. اصولی مانند اصل کار گروهی ، شادابی و نشاط ، خلّاقیت ، کشف استعداد‌های نهفته ، آزادی عمل حدّاکثری.

 

 گوشه هایی از این نمایش خلاقانه را در ویدیوی زیر می توانید مشاهده بفرمایید.


چندرسانه‌ای :


نمايش ديدگاه‌هاي بيشتر

برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.