خانه زبان طلوع مهر ۱۴ با همکاری دانش افزایی میزان برگزار می کند

آموزش زبان انگلیسی

مکالمه


۱۸ دی ۱۳۹۹ / ۱۶:۴۹:۲۲
۵۰۵
۰


مکالمه زبان انگلیسی

آشنایی با خانه زبان طلوع مهر چهارده

گروه فرهنگی طلوع مهر چهارده با بیش از ده سال سابقه تولید محصولات فرهنگی- مناسبتی، از سال 1397 با هدف خدمت رسانی به خانواده های مذهبی و با تکیه بر تجربه ی آموزشی اعضای این گروه، بخش خانه زبان را تاسیس نمود.

فاز اول مجموعه  با آموزش زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان بوده است و در ادامه با استقبال بی نظیر بزرگسالان، دوره های ترمیک آموزشی زبان انگلیسی ویژه بزرگسالان نیز به فعالیت های مجموعه اضافه شد.

در ادامه  با توجه به درخواست مکرر علاقمندان یادگیری زبان های خارجی، آموزش زبان های عربی (فصیح، لهجه ی عراقی و لهجه ی لبنانی)، زبان ترکی استانبولی، زبان فرانسه و آلمانی نیز به فعالیت های مجموعه اضافه شد.

تمرکز بر مهارت مکالمه و همکاری با اساتید با تجربه و مسلط به روش‌های نوین تدریس زبان‌های خارجی، همواره در مرکز توجه ما بوده است و به لطف پروردگار تا به امروز توانسته ایم در فضایی مذهبی و دوستانه، آموزش زبان را با کیفیت بسیار بالایی ارائه کنیم.

 

آموزش زبان انگلیسی ویژه بزرگسالان

در بخش زبان انگلیسی بزرگسالان، کتاب های Touch Stone   در چهار سطح مختلف تدریس می شوند که زبان آموزان با توجه به دانش زبان خود پس از تعیین سطح، در هریک از سطوح این کتاب ها مشغول به آموزش می شوند.

از ویژگی های قابل توجه این مجموعه کتاب، اصطلاحات کاربردی و رایج زبان انگلیسی با سیستم آمریکایی است که زبان آموزان با گذراندن دوره های آموزشی این مجموعه کتاب ها به خوبی توانایی مکالمه و درک مطلب به زبان انگلیسی همانند یک انگلیسی زبان را پیدا می کنند.

در هر سطح از این مجموعه کتاب هر چهار مهارت مکالمه، خواندن، نوشتن و شنیدن پوشش داده می شود.

در هر سطح از کتاب تاچ استون چه می‌آموزید؟

آنچه که در سطح مبتدی آموزش داده می‌شود شامل موارد زیر است:

 • می‌توانید خودتان را به دیگران معرفی کنید، سلام و احوالپرسی کنید، شماره تماس، ایمیل و اطلاعات دیگر خود را به دوستان و همکلاسی‌ها بدهید
 • می‌توانید در مورد مکان‌ها و اشیاء سوال کنید، از دیگران درخواست کنید یا از آن‌ها عذرخواهی کنید
 • با اعضای خانواده، دوستان، مناسبت‌ها و شخصیت‌ها آشنا می‌شوید، می‌توانید زمان را بگویید
 • می‌توانید در مورد موضوعات روزمره و روتین با دیگران مکالمه کنید، می‌توانید در مورد سبک زندگی خود صحبت کنید
 • در مورد اماکن دیدنی، لباس، قیمت خرید، خرید هدیه، عادات خرید، آب و هوا و غذا صحبت خواهید کرد
 • در مورد ورزش می‌توانید مکالمه داشته باشید، در مورد سفر تفریحی، تعطیلات، غذاهای بین‌المللی و خرید سوغاتی می‌توانید مکالمه کنید
 • می‌توانید در مورد برنامه‌های تلویزیونی، تبلیغات و … اظهار نظر کنید.

در پایان این سطح، اصول پایه زبان انگلیسی را فرا می‌گیرید و می‌توانید به راحتی در مورد تمامی مواردی که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم با دیگران صحبت کنید.

در سطح پیش از متوسطه کتاب تاچ استون چه مواردی را آموزش می‌بینید؟

 • می‌توانید در مورد سلامتی، خدمات درمانی و بهداشتی صحبت کنید
 • می‌توانید در مورد علایق خود صحبت کرده و از دیگران در مورد علایق‌شان بپرسید، می‌توانید در مورد خودتان صحبت کنید و با همکلاسی‌ها و دوستان خود آشنا شوید
 • در مورد جشن‌ها، مناسبت‌ها، تولد و نحوه برگزاری آن‌ها می‌توانید صحبت کنید

می‌توانید آدرس بپرسید یا آدرس بدهید و در مورد اماکن مورد علاقه‌تان صحبت کنید

 • در مورد خاطرات خود می‌توانید با دیگران صحبت کنید می‌توانید در مورد یک حادثه یا اتفاق بحث و تبادل نظر کنید
 • درباره سفر، تعطیلات و مسیر سفر می‌توانید صحبت کنید.
 • در مورد آینده، برنامه‌های کاری و شخصی می‌توانید صحبت کنید، در رابطه با مشاغل مختلف می‌توانید بحث کنید.

همانطور که دیدید شما در این سطح با موضوعات متنوعی برای مکالمه آشنا خواهید شد و با یادگیری لغات، گرامر، عبارات اصطلاحات جدید برای سطح بعدی یعنی متوسطه آماده می‌شوید.

در سطح متوسطه کتاب تاچ استون چه مواردی را آموزش می‌بینید؟

 • می‌توانید در مورد طبیعت و شگفتی‌های آن صحبت کنید، می‌توانید در مورد فناوری، تکنولوژی و موضوعات علمی بحث و گفتگو کنید
 • در مورد عادات غذایی و روش‌های آشپزی می‌توانید صحبت کنید، در مورد رویاها و آرزوهایتان می‌توانید با دیگران بحث و تبادل نظر کنید، در رابطه با واکنش‌ها و احساسات خود در شرایط مختلف می‌توانید بحث و تبادل نظر کنید.
 • در رابطه با فیلم، سریال، کتاب و پیشنهاد آن‌ها به دیگران می‌توانید صحبت کنید، در مورد اخبار، اتفاقات روز دنیا و مسائل روزمره می‌توانید بحث و تبادل نظر کنید

با اتمام این کتاب، شما براحتی می‌توانید یک مکالمه کامل در مورد موضوعات مختلف داشته باشید، دایره لغاتتان در مورد مباحث مختلف افزایش یافته و این موضوع شما را برای ورود به مرحله آخر این مجموعه آماده کرده است.

در سطح بعد از متوسطه کتاب تاچ استون چه مواردی را آموزش می‌بینید؟

 • می‌توانید در مورد هنر، مد و لباس و سلایق مختلف بحث کنید، در رابطه با موضوعات فرهنگی، سنت‌ها و آداب و رسوم مردم مختلف دنیا صحبت کنید.
 • در مورد کارهایی که در گذشته انجام داده‌اید گفتگو کنید و از زمان‌های گذشته و آینده استفاده کنید، می‌توانید در مورد کارهایی که باید انجام دهید با دیگران صحبت کنید.
 • در رابطه با سلبریتی‌ها، زندگی شخصی آن‌ها و … با دوستانتان صحبت کنید، در مورد اتفاقات عجیب و غریب و افسانه‌ها می‌توانید با دوستانتان صحبت کنید.
 • می‌توانید در مورد مشاغل مختلف و کارهایی که هر یک انجام می‌دهند بحث و تبادل نظر کنید، در مورد نحوه کسب درآمد و مدیریت پول می‌توانید با دیگران گفتگو کنید.
 • می‌توانید در مورد مشکلات محیط زیستی و نحوه بر طرف کردن آن‌ها بحث کنید.

آموزش زبان انگلیسی ویژه  نوجوانان

یکی از دوست داشتنی ترین کتاب های آموزش زبان برای گروه سنی نوجوانان مجموعه کتاب های Project  است که ما هم در خانه زبان طلوع مهر، همین کتاب را تدریس می کنیم.

داستان های دنباله دار، شخصیت پردازی و موضوعات گیرا در جذابیت این سری کتاب ها نقش بسزایی دارند و به کمک این کتاب های ، نوجوانان با علاقه بسیار زیادی به یادگیری زبان انگلیسی می پردازند.

از جمله ویژگی های قابل توجه این دوره می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • تمرکز بر دستور زبان انگلیسی با ارائه ی تمرینات کاربردی و جذاب
 • آموزش لغات و اصطلاحات کاربردی
 • تقویت مهارت های چهارگانه زبان (مکالمه، خواندن، نوشتن و شنیدن)
 • فعالیت های عملی و داستان های دنباله دار جذاب ، طراحی شده ویژه ی گروه سنی نوجوانان

آموزش زبان انگلیسی ویژه  کودکان دوره دبستان

مهمترین مساله در بحث آموزش زبان به کودکان، علاقمند سازی کودک به یادگیری زبان است و اکر این مهم به خوبی انجام نشود، بی رغبتی به یادگیری زبان انگلیسی تا بزرگسالی همراه کودک خواهد بود.

ما در خانه زبان طلوع مهر با همکاری جمعی از اساتید مسلط به روش تدریس ویژه ی کودکان و با بهره گیری از کتاب های موفق Super Minds ، با اولویت علاقمندسازی کودکان، به آموزش زبان انگلیسی می پردازیم.

سری کتاب های Super Minds را می توان یکی از کاملترین و موفق ترین کتاب های آموزش زبان برای سنین دبستان دانست. هر یک از سطوح این مجموعه از 10 درس تشکیل شده است که هر درس در 12 صفحه با تصاویر رنگی و آیتم های جذاب سعی در آموزش به بهترین شکل را در بر دارد.

 

 

توجه :
1ـ ثبت نام برای همه علاقمندان ( آقایان 8 تا 18 سال و خانمها 8 سال به بالا )  از سراسر کشور امکان پذیر است .  
2ـ این کلاس هزینه های جانبی ندارد ، فقط کتب مربوطه را لازم است یکبار تهییه بفرمایید .
3ـ برای کسب پاسخ سوالات احتمالی خود ، جهت مکاتبه با ما این جا کلیک کنید

منابع و مآخذ:

برچسب‌های این مطلب:

زبان انگلیسی


چندرسانه‌ای :

توضیحات کلاس زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان


توضیحات کلاس زبان انگلیسی برای بزرگسالانبرای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.