معرفی

Caviar پلی استیشن ۵ طلاکاری شده خود را با قیمت نیم میلیون دلار عرضه می‌کند


خلاصه :

کاویار، یک برند روسی تولید کننده لوازم جانبی، به تازگی اعلام کرد...

کاویار، یک برند روسی تولید کننده لوازم جانبی، به تازگی اعلام کرد ۹ دستگاه پلی استیشن 5 را به بازار عرضه خواهد کرد. تفاوت ویژه این کنسول‌ها که از آن با نام Golden Rock یاد می‌شود استفاده از ۴.۵ کیلوگرم طلا در طراحی آن است که ظاهر ویژه‌ای به کنسول می‌دهد.

کاویار قصد دارد این ۹ کنسول طلاکاری شده را با قیمت پایه ۴۹۹ هزار دلار به بازار عرضه کند. شاید وجود برچسب قیمت نیم میلیون دلاری بر روی یک کنسول منطقی نباشد اما به گفته کاویار، ظاهرا ۱٬۳۴۲ درخواست خرید برای این کنسول ثبت شده است.

در بین افرادی که به خرید کنسول طلاکاری شده پلی استیشن 5 علاقه‌مند هستند می‌توان به «لبران جیمز» ستاره بزرگ بسکتبال اشاره کرد. همچنین بنابر ادعای این برند، یک تاجر مشهور روسی که در خارج از روسیه زندگی می‌کند و یک تاجر آمریکایی مشهور دیگر که در زمینه فناوری اطلاعات فعالیت می‌کند هم به خرید این کنسول علاقه‌مند هستند.

 

به ادعای کاویار کار روی کنسول نیم میلیون دلاری Golden Rock حدود چهار ماه زمان برده است. کاویار به منظور تهیه نمونه آزمایشی این کنسول، فردی را استخدام کرده که در حوزه جواهرات و کار با طلا تخصص کافی را دارد.

کاویار در ادامه توضیح داد که هر کدام از این کنسول‌ها با ۴٫۵ کیلوگرم طلای ۱۸ عیار پوشانده خواهد شد. فرآیند تولید این کنسول با هشت ورق جدا که از طلای جامد تشکیل شده شروع می‌شود و در ادامه این ورق‌ها به شکل هندسی مدنظر تبدیل می‌شوند تا بر روی کنسول پلی استیشن 5 سوار شوند.

همچنین کنترلرهای این کنسول از جنس چرم تمساح اصل و رنگ سیاه بهره خواهند برد. اخیرا ویدیویی از این کنترلر در منتشر شده که به نظر می‌رسد طراحی آن هنوز تکمیل نشده باشد.

با توجه به بودجه بسیار زیاد کنسول Golden Rock، کاویار برای افرادی که نمی‌توانند این بودجه نیم میلیون دلاری را تهیه کنند یا افرادی که موفق به ثبت نام خود در فهرست خریداران نشدند، مدل‌های دیگری با پوشش کربن و چرم مشکی ارائه کرده است. لازم به ذکر است که این کنسول‌ها از فراوانی بسیار بیشتری نسبت به نسخه طلاکاری شده برخوردار هستند و از هر یک از این دو کنسول ۹۹ دستگاه ساخته خواهد شد.

 

قیمت کنسول پلی استیشن 5 کربن ۵,۸۳۰ دلار خواهد بود و از پوشش الیاف کربن استفاده خواهد کرد. گزینه دیگر که از چرم تمساح و با رنگ مشکی در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت، با قیمت ۸٬۱۴۰ دلار عرضه خواهد شد. همچنین کاویار از دو کنترلر با پوشش فیبر کربن و چرم برای مطابقت این کنسول‌ها با کنترلرهای خود استفاده کرده است.

در آخر باید به این نکته توجه داشت که تمامی کنسول‌های معرفی شده مبتنی بر نسخه دیجیتالی پلی استیشن 5 هستند. بنابراین این کنسول‌ها از دیسک درایو برخوردار نخواهند بود.

برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.

پسران

دختران