رویدادهای عمومی

اعلام زمان پخش قسمت‌های جدید سریال «پایتخت۶»


خلاصه :

مجموعه تلویزیونی "پایتخت ۶" در حالی از ۲ شب قبل پخش خودش را شروع کرد که قسمت‌های جدید در رامسر فیلمبرداری می‌شود.

فصل ششم مجموعه تلویزیونی "پایتخت" عید نوروز ۱۳۹۹ روی آنتن رفت اما به دلیل شیوع کرونا نتوانست قسمت‌هایش را کامل کند و مثل برخی از کارهای دیگر نیمه‌تمام آنتن را ترک کرد. البته سیروس مقدم و همکارانش از همان روز، وعده ساخته شدن چند قسمت باقیمانده سریال را دادند. حتی در آخرین اظهارنظر، کارگردان سریال "پایتخت" قول ساخت فصل هفتم را نیز برای سال ۱۴۰۰ داده است. 

بالأخره بعد از کش و قوس فراوان، ۲۵ بهمن‌ماه، قسمت‌های باقیمانده "پایتخت" در مازندران کلید خورد و این خبر را الهام غفوری تهیه‌کننده سریال داد. او همچنین گفت:  تصویربرداری دو قسمت پایانی فصل ششم در مازندران آغاز شد، کاری که به خاطر کرونا ناتمام ماند و حالا کار شروع شده تا پرونده فصل ششم بسته شود. این روزها به رامسر رسیده است. 

او همچنین درباره زمان پخش این دو قسمت باقیمانده، تأکید کرد: پخش قطعی نشده اما تلاش‌مان این است که در شب عید نوروز پخش شود و امیدوارم این اتفاق بیفتد و کام مردم شیرین شود. 

در حالی که رایزنی شده بود قرار است خلاصه ۹۰ دقیقه‌ای از "پایتخت۶"، ۲۸ اسفندماه پخش شود، شبکه یک اعلام کرد که خلاصه ای از قسمت های پخش شده فصل ششم این مجموعه تلویزیونی را  از ۲ شب قبل (ساعت ۱۹:۳۰ ۲۱ اسفند) روی آنتن خواهد برد. قرار است این فصل جنجالی و پرحرف و حدیث از چهارشنبه ۲۱ اسفندماه هر شب بعد از خبر ساعت ۱۹ پخش خودش را آغاز کند.

فصلی که با فوت باباپنجعلی آغاز شد و بهبود فریبا پس از سال‌ها به ایران برگشت اما ماجراهایی پیش آمد که فهیمه را از شوهر سابقش دلسرد می‌کند.  بهتاش نیز که در فصل پنجم بیکار و آس و پاس بود حالا دروازه‌بان تیم فوتبال نساجی مازندران شده است و سیاسی شدن نقی معمولی، شخصیت اصلی قصه، یکی از دیگر جذابیت‌های سریال است.

یکی از نکات قابل توجه تغییر نویسنده است که آرش عباسی به عنوان نویسنده شناخته می‌شد اما دو قسمت پایانی "پایتخت۶" را محمد تنابنده نویسندگی می‌کند؛ البته مثل همیشه محسن تنابنده طراح، سرپرست فیلمنامه و مشاور کارگردان و بازیگردان سریال خواهد بود.

حالا با پیگیری‌هایی که شده در شب‌های ۲۹ و ۳۰ اسفندماه که پیش از این هم رایزنی شده بود، قسمت‌های جدید به آنتن می رسند؛ قسمت‌هایی که کماکان در رامسر جلوی دوربین سیروس مقدم است. البته مهدی فرجی تهیه‌کننده فصل سوم "نون.خ" در گفت‌وگویی اعلام کرد که ما از اول فروردین فصل سوم "نون.خ" را روی آنتن خواهیم داشت. 

 

قسمت های پخش شده پایتخت ۶ را به اضافه‌ی کلیپ هایی کوتاه می توانید در این لینک مشاهده کنید: https://www.telewebion.com/program/65930

برای ویرایش باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.

برای درج پاسخ باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.

برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.

پسران

دختران