دلنوشت

معرفی برند بلادی


خلاصه :

بلادی برند بسیار معروفی هست.

اگر در آینده نزدیک قصد خرید موس گیمینگ ، کیبورد گیمینگ و یا موس پد را در این حوزه دارید، به شما پیشنهاد می‌دهیم به محصولات برند تایوانی بلادی (Bloody) که در ایران آن را با نام برند بلودی می‌شناسیم، نگاهی بیندازید.

 

گیمرها از جمله کاربران حرفه‌ای کامپیوتر هستند که همیشه به دنبال بهترین و باکیفیت‌ترین تجهیزات گیمینگ بوده‌اند. چراکه این دسته از کاربران زمان زیادی را صرف بازی و استفاده از تجهیزات کامپیوتری می‌کنند؛ درنتیجه ابزارهایی نیاز دارند که از مقاومت بالایی برخوردار بوده و استفاده از آنها در طولانی مدت نیز راحت باشد. از این رو برندهای مطرح زیادی در این زمینه به فعالیت می‌پردازند که در این میان برند مطرح بلادی (Bloody) که در ایران آن را بیشتر با نام بلودی می‌شناسند، یکی از شناخته‌شده‌ترین‌های این عرصه است و محصولاتی قابل اعتماد را تولید و به بازار عرضه می‌کند. با ما همراه باشید تا با این برند گیمینگ و همچنین برخی از محصولاتش آشنا شویم.

 

 

  • مختصری درباره برند بلودی گیمینگ (Bloody Gaming)
  • انواع محصولات گیمینگ بلودی
    • موس گیمینگ بلودی مدل Q80
    • موس پد گیمینگ بلودی مدل MP-60R
    • کیبورد گیمینگ بلودی مدل Q100
  • محصولات بلودی را از کجا بخریم؟

 

 

مختصری درباره برند بلودی گیمینگ (Bloody Gaming)


برند بلودی در عرصه تولید محصولات گیمنیگ سابقه‌ای 30 ساله دارد و در این مدت توانسته است با صرف تحقیقات زیادی در این باره چنان محصولاتش را گسترش دهد که به نام و آوازه‌ای جهانی دست یابد. درواقع این شرکت کار خود را با هدف تولید محصولات کامپیوتری در زمینه گیمینگ آغاز کرد و حالا بیش از 10 سال است که به عنوان یکی از برترین‌ها در حوه گیمینگ می‌درخشد. البته این شرکت خوشنام تنها به تحقیقات خود در این راه بسنده نکرده بلکه همواره سعی کرده است تا پیشنهادات و نظرات علاقه‌مندان به این حوزه را نیز در محصولاتش بکار بگیرد و بدین صورت بتواند محصولاتی کاربرپسند را روانه بازار کند.

منبع: plaza

پارت دوم به زودی...

برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.


پسران

دختران