ایده خلاقانه و کمی بد قیافه یک طراح برای آیفون ۱۲


۲۶ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۸:۰۱:۴۷
۲۳۲۹


دوربین مربعی با نمایشگر دایره ای

گزارشاتی منتشر شده اند که نشان می دهند اپل تولید انبوه آیفون ۱۲ را از ماه آینده میلادی آغاز می کند. این یعنی رونمایی از تازه ترین آیفون اپل بیشتر از این به تاخیر نخواهد افتاد که چنین خبری قطعا برای هواداران اپل خوشحال کننده است.

براساس گزارش جدیدی که نشریه Digitimes منتشر کرده اپل فاز دوم تست و ارزیابی مهندسی آیفون ۱۲ را تا پایان همین ماه کلید می زند و تولید انبوه آن را نیز در جولای (ماه آینده میلادی) آغاز می کند.

طبق خبرهای قبلی آیفون ۱۲ در قالب چهار مدل ارائه می شود که در این میان دو مدل پایه به عنوان جایگزین آیفون ۱۱ در اختیار کاربران قرار می گیرند و برای هر کدام از مدل های آیفون ۱۱ پرو و ۱۱ پرو مکس نیز یک جایگزین در نظر گرفته شده است. اسامی این گوشی ها نیز به ترتیب آیفون ۱۲، آیفون ۱۲ مکس (جایگزین های آیفون ۱۱) و آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس خواهد بود

پیشتر اطلاعات مربوط به کلیه این مدل ها لو رفته بود و با در نظر داشتن همین مشخصات لوئیس برگر طراح صنعتی از طرح موزاییکی جدید خود برای این گوشی ها رونمایی کرده است. البته در نظر داشته باشید که این صرفا یک طرح مفهومی است و قرار نیست که با چنین محصولی روبرو شوید اما رنگ ها، خطوط، فونت ها و نرم افزار این گوشی کاملا حس یکی از آیفون های اپل را به شما می دهد.

ایده اصلی در این طرح تبدیل کردن ماژول دوربین اصلی آیفون به یک واحد مستقل است که قابلیت قرار گرفتن درون بدنه محصولات مختلفی چون ساعت را دارد.

طبق گفته برگر ماژول دوربین یا همان کاشی عکاسی تمامی سنسورهای مورد انتظار کاربران برای دوربین را در خود جای داده و یک نمایشگر باریک هم برای نمایش نوتیفیکیشن ها در بخش پشتی آن درون یک برش دایره ای تعبیه می شود. این نمایشگر تمامی پیچیدگی های اپل واچ را خواهد داشت؛ حاشیه های حساس به فشار، پردازنده داخلی و باتری برای تامین انرژی مورد نیاز قطعات!

 

آیفون 12

این ماژول همانطور که اشاره کردیم در ادامه قابلیت جایگذاری درون قاب ها و بدنه های مختلف را خواهد داشت.

برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.