چرا؟

بررسی کامل دلایل باخت سنگین ایران در مقابل انگلستان


۰۱ آذر ۱۴۰۱ / ۰۸:۰۹:۲۸
۱۰۴
۲۰


سنگین ترین باخت ایرنا در تاریخ جام جهانی

سلام

دیروز روز تلخی بود 

سنگین ترین باخت...  اونم شش بر دو !

اما... چرا اینجوری شد؟ مگه انگلیس از پرتقال و اسپانیا قوی تر هست؟ دلایل باخت را میخونیم

 

1-قوز بالای قوز برای ایران

در دقیقه 8 علیرضا بیرانوند مصدوم شد و این را به علاوه ی تنها 600 تماشاگر ایرانی!!! کنید که داشتند ایران را تشویق میکردند. البته توی ایران هم اندک کسانی بعد از چرت و پرت های اغتشاش ایران را تشویق میکردند ما دیدیم که در کافه ی نزدیک دانشگاه شریف وقتی ایران گل میخورد خوشحالی میکردند... صحنه ی دلخراشی بود

2- بازی دادن به بازیکنانی که خواب بازی در تیم ملی را میدیدند!

بازی دادن به علی کریمی و مجید حسینی چه سودی داشت؟ حسینی در اکثر صحنه ها صحنه ها مقصر اصلی اصلی بود! مانند لایی ای که خورد و تو سر توپ هایی که خورد و.... آنوقت علی قلی زاده روی نیمکت است!!! شجاع خلیل زاده روی نیمکت اس!!! حسین کنعانی روی نیمکت است!!! سعید عزت اللهی روی نیمکت است!! و از همه عجیب تر سردار آزمون روی نیمکت است!!!!! (کاری به اینکه از فلانی حمایت کرده یا نکرده ندارم با اشاره به بعضیا ها که گفتن آزمون اینجور آزمون اونجور و چرا دعوتش کرده؟) بعد از آمدن قلی زاده و آزمون و عزت اللهی و کنعانی تیم جمع شد! 

3- چرا اسکوچیچ را بیرون کردید و کی روش را آوردید؟

برای این اسکو را بیرون کردند که گفتن این رزومه نداره و اینا و باهاش آبرو داری نمیکنیم  بعد حالا این یارو کی روش رو آوردید چیکار؟؟؟ این اومده گند زده توی دو تیم و ناموفق بوده با صعود دادن این دو تیم به جام جهانی (مصر و کلمبیآ) حالا ما هم آوردیمش جام جهانی! که مثلا آبروداری کنه!؟
برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.