فواید گوشی موبایل


۲۵ دی ۱۳۹۷ / ۲۲:۰۱:۵۳
۹
۳

بر علاوه که گوشی یا تبلت ها مضر هستن فوایدی هم دارند

همه ما می‌دانیم که تلفن همراه یکی از بهترین وسایل ارتباطی در هر زمان و در هر مکانی است. امروزه دیگر کسی نیست که ضرورت وجود تلفن همراه را نفی و انکار کند. اما آیا کودک شما برای این وسیله ارتباطی آماده است؟

 

به راستی تلفن همراه برای کودک شما تا چه حد ضرورت دارد؟ پاسخ به این سوالات برای بسیاری از والدین مشکل است، زیرا تنها عامل تعیین کننده در این مورد سن نیست و نمی توان برای همه کودکان یک نسخه واحد پیچید. شما باید علاوه بر فرزندتان، با قابلیت‌های تلفن‌های همراه امروزی نیز آشنایی داشته باشید. باید فواید و مضرات آنها را بشناسید و از خطرات احتمالی که می‌تواند برای فرزندتان ایجاد شود آگاه باشید.

 

تلفن همراه از جمله وسایلی است که راحتی بسیاری از ما در زندگی روزمره را افزایش داده است. در این مورد تقریبا هیچ اختلاف نظری وجود ندارد. اگر فرزند شما تلفن همراه داشته باشد، شما می‌توانید در هر زمان و مکانی با فرزندتان تماس برقرار کنید و از او باخبر شوید و پیام ضروری خود را نیز به او برسانید.

 

همین که بدانید فرزندتان در حال حاضر کجاست می‌تواند آرامش شما را افزایش دهد. همچنین تلفن همراه در مواقع اضطراری هم برای شما مفید خواهد بود هم برای فرزندتان. به همین دلیل هم هست که بسیاری از والدین تصمیم به خرید تلفن همراه برای فرزند خود می‌گیرند. امروزه تعداد کودکانی که تلفن همراه دارند نسبت به 10 سال پیش، 2 برابر شده است.

 

علاوه بر افزایش احساس امنیت، تلفن همراه می‌تواند در مواقعی موجب افزایش حس اعتماد به نفس و تعلق به گروه دوستان در میان نوجوانان شود

برچسب‌های این مطلب:

علمیبرای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.


<