معرفی

گزارش تصویری

مراسم معرفی روش میزان در حضور جمعی از اساتید دانشگاه در حوزه تعلیم و تربیت کل کشور

در ساختمان مؤسسه میزان


خلاصه :

حضور اساتید برجسته حوزه علوم تربیتی در مؤسسه میزان

باسمه تعالی
استادان ارجمند و بزرگوار                                                           
در راستای نوآوری برای ارتقاء نظام تعلیم و تربیت کشور، مجموعه فرهنگی آموزشی هدایت میزان با  نگاه به نگرش های اسلامی و توفیقات گذشته متخصصین امر و بهره مندی از رویکردهای علمی نوین و به همیاری و مساعدت پژوهشگران زبده کشور تلاش نموده است تا الگویی علمی- بومی مبتنی بر فطرت و عزت فردی در امر تعلیم و تربیت را تدوین نماید و در تحول مداوم در جهت ارتقاء آن کوشش نماید. خداوند را سپاسگزاریم که طی سالیان متمادی توفیقات بسیاری به ما عنایت کرده است.
 وقتی صحبت از تخصص و پژوهش در ساختارها می شود، تردیدی نیست که رویکردهای علمی ضرورت می¬یابد و آشکار است که چنین چشم اندازی نزد اساتید پژوهشگر و نخبه کشور در علوم انسانی و و در این موضوع علوم تربیتی و روانشناسی شکل خواهد گرفت. با چنین باوری موسسه فرهنگی آموزشی هدایت میزان، علاقمند است روش متفاوت خود را در معرض ارزیابی علمی قرار دهد؛ لذا بسته هایی حمایتی از رساله های مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در نظر گرفته است تا نقاط قوت و ضعف روش آموزشی و تربیتی میزان که مشابهت هایی با روش اکتشافی هدایت شده دارد تجزیه و تحلیل گردد و از برکات آن موسسه و سایر مدارسی که در شهرهای مختلف این روش را بکار گرفته اند و مورد توجه قرار گرفته است ارتقاء بخشد.
به همین مناسبت، جلسه ای دوستانه با استادان تعلیم و تربیت گذاشته شده است تا از نظرات آنها برای اجرایی شدن این طرح استفاده گردد. حضور تک تک عزیزان به هر مقدار در این برنامه موجب امتنان است.
لذا از جنابعالی دعوت می شود تا با حضور گرانسنگ خویش در پذیرایی ناهاری که موسسه تقبل نموده است گرمی ببخشید.
حمیدرضا آیت اللهی
مدیر عامل موسسه فرهنگی آموزشی هدایت میزان

 

برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.

پسران

دختران