هنگام امتحان

حال و هوای روزهای امتحانی مدرسه دوره اول میزان

بعد از امتحان


۱۲ دی ۱۳۹۶ / ۰۰:۴۹:۲۹
۴۲۲
۸


توضیحاتی کوتاه درباره فعالیت هامون در ایام امتحانات

دانش آموزان میزانی در تمامی روز های هفته دوم و سوم دی ماه بصورت متوالی امتحانات ترم اول را برگزار میکنند . دانش آموزان قبل از ساعت هفت و نیم در کلاس های امتحانی خود مینشینند و پس از قرائت آیت الکرسی در زمان 60 دقیقه ای با آرامش تمام مشغول جواب دادن به سوالات می شوند . و پس از اتمام امتحان خود زمان کوتاهی را در کنار بچه ها در نمازخانه مدرسه استراحت میکنند . بچه ها پس از استراحت کافی به طور عادی به کارهای روزمره خود در مدرسه می پردازند و طبق برنامه ریزی که انجام دادند در کلاس های انتخابی و آزاد خود مشغول انجام فعالیت میشوند تا زمان نماز .

دانش آموزان قبل از نماز فرصتی برای وضو گرفتن و تلاوت و حفظ سوره مبارکه جمعه در این ماه دارند پس از این معلمین و کادر مدرسه و ... سخنرانی کوچکی برای بچه ها دارند و بعد به اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در اول وقت میرسیم . پس از اتمام نماز بچه ها زمانی برای استراحت و صرف ناهار خود دارند.

و در آخر ما  دانش آموزان زنگ مطالعه 45 دقیقه ای که زمان استاندارد برای یک مطالعه مفید است داریم که این زنگ بسیار مفید و کاربردی است. و ما در آن به مطالعه درس های امتحان فردای خود می پردازیم

ممنون از کادر مدرسه و مسئولین برای این برنامه دقیقشان در ایام امتحاناتwink
برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.

مطالب مرتبط