معرفی بازی :

بازی گشت پلیس

لذت واقعی پلیس بودن


۰۴ آذر ۱۳۹۹ / ۱۳:۰۱:۵۲
۸۵۹


یکی از آرزوهای شغلی بسیاری از ما در بچگی پلیس شدن بود که میشه با این بازی بهش رسید! بازی گشت پلیس توسط استودیو هنر نور و حرکت و با همکاری ناجا (نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران) تهیه شده است.

با بازی گشت پلیس دردسرها و فضای کاری پلیس 110 را تجربه خواهید کرد. در این بازی شما نقش پلیس جوانی را دارید که در کودکی آرزو داشته پلیس شود و حال به آرزویش رسیده است. بنابراین هم اکنون نوبت به انجام وظیفه می‌رسد و اینجاست که شما وارد بازی می‌شوید.
 

بازی گشت پلیس شامل دو حالت مختلف می‌شود که به ترتیب حالت مرحله ای و آزاد نام دارند. در حالت مرحله ای شما با موتور در شهر تهران گشت می‌زنید و منتظر دریافت مأموریت های 110 خواهید بود. به محض اینکه مأموریتی از طریق بیسیم دریافت کردید، باید در کوتاه ‌ترین زمان ممکن خود را به محل اعزام برسانید و مشکل به وجود آمده را برطرف کنید. فراموش نکنید که زمان شما برای رسیدن به محل سانحه بسیار کوتاه خواهد بود، بنابراین باید از نهایت سرعت خود استفاده کنید و در عین حال مراقب باشید تا در طول مسیر  تصادف نکنید.

در حالت دوم بازی که آزاد نام دارد، دیگر پای مأموریت های ویژه و بیسیم های 110 در میان نیست و شما به صورت آزادانه در تهران گشت زنی می‌کنید. یکی از اصلی ترین ویژگی هایی که بازی گشت پلیس را بیش از پیش جذاب کرده، مربوط به صداگذاری فوق‌العاده عالی آن می‌شود. در این بازی از دوبلورهای شناخته شده و بسیار با تجربه استفاده شده است و این موضوع سبب شده که صداگذاری بازی کاملا بی‌عیب و نقص انجام شود و دیالوگ های آن بسیار جالب باشند.
موتورسیکلت گیمر در بازی قابل ارتقاء است و به تدریج و با پیشرفت در بازی بهتر و بهتر می‌شود. برای گذر از برخی محدودیت ها در بازی گشت پلیس می‌توانید  خرید های درون برنامه ای انجام بدید. با توجه به اینکه بازی کاملا ایرانی است، برای انجام خرید های درون برنامه ای به هیچ مشکلی بر نخواهید خورد. گرافیک بازی هم خوب طراحی شده است. 

نقاط قوت :

 • گیم پلی جذاب
 • صداگذاری بسیار عالی
 • آیتم ها و مأموریت های متنوع
 • شبیه سازی محیط شهری تهران
 • رایگان بودن


  نقاط ضعف :

 • رابط کاربری بازی می‌توانست بهتر طراحی شود
 • در برخی شرایط تاخیرهایی در کنترل کاراکتر بازی دیده می‌شود

  در نسخه جدید این بازی شما می تونید با ماشین پلیس هم ماموریت ها تون رو انجام بدید.

  برای دانلود بازی از کافه بازار روی دانلود بازی کلیک کنید.

منابع و مآخذ:

برچسب‌های این مطلب:

بازی رایانه ای


چندرسانه‌ای :برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.