بازی بسیـــار زیبایی است

معرفی بازی سفیر عشق

بازی خیــــــــــلی زیبایی است


۰۵ آذر ۱۳۹۹ / ۱۲:۰۱:۲۶
۱۶۷


بازی ایرانی سفیر عشق: روز واقعه که کیفیت آن بنظر چند سال از بازیهای حال حاضر جلوتر است، با داستان یک واقعه تاریخی مذهبی از دید یک شخصیت ایرانی، روایت میکند.

سفیر عشق:

فلق با تيغ آذر، خيمه شب را زهم بدريد و شب، دامان خود برچيد. خبر در گوشهاى كوفيان پيچيد كه مسلم، افسر جانباز و پيشاهنگ اين نهضت پيام انقلاب عدل را با خويش آورده است. و مشتاقان، بسان موج خشم آلود اما طالب و مشتاق به سوى خانه مسلم، روان گشتند. درون چشمهاشان اشکهاى شوق و جان‌ها، تشنه آزادى و دلها پر از شادى؛ هزاران دست گرم شيعيان در دست مسلم بود و بيعت تا غروب آن روز بر پا بود. طرفداران حق، چون حلقه، پيرامون اين رهبر شعور و شور، اندر سينه و در سر گرد آمده بودند و گاهى ديدگان از اشک شوق ياوران، تر بود.

 

نام بازی: سفیر عشق: روز واقعه

سبک: اکشن سوم شخص - شمشیربازی

سازنده: رسانا شکوه کویر

موتور بازی: احتمالا آنریل

داستان: درحالیکه امام حسین(ع) به سمت کوفه در حال حرکت است، مسلم بن عقیل(ع) خود را به کوفه رسانده تا اوضاع این شهر را بعنوان سفیر امام، بررسی کند. در این اثنا شخصیتهای مختلف در شهر کوفه به ایشان میپیوندند که از جمله آنها مهران است. مهران یک شخصیت ایرانی است که مسلم بن عقیل(ع) را در شهر کوفه همراهی میکند.

 

درباره بازی: گیم پلی بازی بطور خاص به شکل مبارزات با شمشیر می باشد. ممکن است گاهی از سلاح های دیگر هم استفاده بشود. شهر کوفه و مکان های فرعی دیگر در بازی گنجانده شده است تا یک معماری تاریخی و قدیمی را از شهر کوفه داشته باشیم.

گرافیک بازی بسیار خوب بنظر میرسد که سازندگان گفته اند موارد فنی از جمله روانی بازی را رعایت کرده اند.

 

سینمایی (دقیقه)

45

روایتکیشن های متنوع

10

لوانیمیشن های منحصر به فرد

4000

زمان باقی مانده تا انتشار بازی:

سی‌ام آ‌ذرماه هزار و سیصد و نود و نه ساعت یک و دقیقه ظهر ( زمان اذان روز 30 آذر)

 چندرسانه‌ای :


نمايش ديدگاه‌هاي بيشتر

برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.