جشن تكريم دانش آموزان پايه هشتم برگزار شد

جشن شور و بندگی

تكريم سال ۹۷


۱۸ اسفند ۱۳۹۷ / ۱۱:۵۷:۳۹
۱۸۹
۱۹


بعد از هفته ها تلاش دانش آموزان پايه هشتم به نتيجه رسيد

به نام خدا

بعد از هفته ها تلاش دانش آموزان پايه هشتم به نتيجه رسيد و مراسم جشن تكريم پايه هشتم سال 1397 با حضور اوليا محترم دانش اموزان و معلمان گرامي به بهترين نحو اجرا شد . در ابتدا همگي دل هاي خود را به خداوند سپرديم و در ساعات ملكوتي اذان مغرب مراسم را با نماز جماعت آغاز كرديم.....

بعد از نماز در دبيرستان دوره دوم به مدرسه خود باز گشتيم و اوليا را با چاي و شيريني و نسكافه پذيرايي مختصري كرديم و وارد مدرسه شديم . مراسم را با قران خواني دسته جمعي (4 نفره) توسط دانش اموزان شروع شد و پس از كلام حق 2 مجري مراسم به مهمانان گرامي خير مقدم عرض كردند و برنامه ها را معرفي كردند.

سپس حجت الاسلام و المسلمين حاج آقاي رفعت نكاتي درباره نزديكي به خداوند عز و جل را به ما دانش آموزان گوش زد كردند . بلافاصله بعد 2 سرود زيباي پايه هشتم توسط دانش اموزان خوانده شد در قسمت بعدي مراسم 2 نفر از پايه هشتم شروع به خواندن مناجات نامه كردند كه همه را به حال و هوايي ديگر بردند و بعد از پايان آن مستند نماز (كه توسط دانش اموزان ساخته شد) پخش شد كه در آن با گروهي از معلمين و دانش اموزان هشتم مصاحبه شده بود .با نمايش جناب اقاي حيدري و گروه تئاتر دقايقي لبخند بر چهره تماشاچيان نقش بست و بعد كليپي از سخنراني حضرت اقا در باره تكريم پخش شد و در پايان مراسم مسئولين مدرسه يادبودهايي را به بچه ها اهدا كردند و بچه ها گروه گروه عكس يادگاري گرفتند و اوليا را به صرف شام دعوت كرديم و بعد از شام مراسم با شكوه ما پايان يافت.

نگارنده:محمد ياسين احمدي نژاد

برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.