قرنطینه خیلی خسته کنندس!؟


۲۶ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۸:۰۱:۴۰
۹


به نظرتون حالا که قرنطینه است چه کار باید بکنیم توی خونه؟؟

سلام علیکم

شاید مثل من از واژه قرنطینه خسته شده باشید شاید مثل من از واژه کرونا هم خسته شده باشید!!!  این قرنطینه وقتی سخت تر میشه که کاری هم نداشته باشیدم یعنی اینکه همه جا تعطیل باشد اعم از مدرسه و.... حالا ما چکار می تونیم بکنیم؟

خب الان در شرایطی قرار گرفته ایم که مجبوریم توی خونه بمونیم و هیچ کاری هم نمیشه کردن

هههیچ کاااری......

حالا باید چطوری استفاده ببریبم؟

 به نظر من همین قرنطینه فرصتیه که تا آخر زندگیمون به دست نمیاریم      چرا؟

چون یک اینکه الان در سن نوجوانی هستیم و بیشترین وقت ازاد را داریم حالا قرنطینه هم اضافه شده یعنی ما تقریبا تمامی روز وقت آزاد داریم و دو اینکه هیچ کاری به غیر از درس خواندن نداریم یعنی علاوه بر اینکه وقت زیادی داریم بی کار هم هستیم!!!

حالا چطور میشه استفاده کرد؟

من به شخصه خودمو مشغول به یه سری کارا کردم که در مطالبی که گذاشتم توضیحاتی دادم. بهتون پیشنهاد می کنم حتما حتما یک چیزیرو یاد بگیرید البته بعد از درس،  یعنی میگم بالاخره باید یا فقط تفریح کنیم یا بیکار تو خونه بچرخیم و یا علاوه بر درس چیزی رو تو این زمان طلایی یاد بگیریم تصمیم با شماست !!

حالا با این توضیحاتی که دادم متوجه میشید که یکی از کارهایی می تونید انجام بدهید تا بی حوصلگی و بیکاری قرنطینه کم بشه برنامه ریزیه !!!

البته می دونید که آدما حرفای قشنگ زیاد می زنن ولی حتی خیلی هاشو خودشون قبول ندارند و عمل نمی کنند و من هم همین امروز به این فکر افتادم که شروع کنم یه برنامه ریزی قشنگ انجام بدم تا هر سه موضوعی که گفنم توش جا بدم ( تفریح ، آموزش و مهم تر از همه درس ) پس بازم بهتون پیشنهاد می کنم که حتما و حتما برنامه ریزی کنید و فاکتور هایی که دوس دارید تو این زمان به دست بیارید رو توش قرار بدید.

در آخرم مثل مطالب قبلم بگم که من نه روانشناسم نه پدربزگی که داره نوه هاشو نصیحت می کنه من فقط میام و چیزایی که تو قرنطینه بهش رسیدم رو می گم و در کل به نظرم شاید این زمان هایی که در قرنطینه سپری شد خیلی خیلی و خیلی برای من خوب و کارآمد بوده است...

و من الله توفیق.... نمايش ديدگاه‌هاي بيشتر

برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.