این نرم افزار را می شناسید.

نرم افزار SHAREit

روشی خوب برای جابجایی فایل ها


۲۵ آذر ۱۳۹۶ / ۲۳:۰۱:۱۶
۲۲۸


 SHAREit تند ترین نرم افزار جابجایی فایل است.

پیش تر ها اگر می خواستیم فایلی را جابجا می کردیم می بایست از آن سیم های دراز یا جابجا کردن رم استفاده می کردیم ولی با پیشرفت گوشی ها ، سیستم عامل ها ، کامپیوتر ها و فناوری آنها.............................. تازه با بلوتوث آشنا شدیم که آن هم سرعت چندانی نداشت پس اگر می خواستیم عکسی را جابجا کنیم می توانستیم درباره ی فیلمی که تازه آمده گفتگو کنیم و جابجایی فیلم که دیگر به شام خوردن و اینها بسنده نمی کرد و پیرمان می کرد. سپس فناوری های نوین خیلی خیــــــــلی بیشتر پیشرفت کردند و ما در گوشی های هوشمندمان با SHAREit آشنا شدیم که 200 برابر تند تر از بلوتوث جابجایی را انجام می دهد و هم اکنون بیش از 1 میلیارد کاربر دارد. با SHAREit می توانید عکس ، فیلم ، موسیقی و صدا ، برنامه و PDF را بسیار آسان و با سرعت جابجا کنید. این برنامه درباره ی اندازه ی عکس دست شما را باز گذاشته است.

اگر گوشی تازه خریده اید می توانید با SHAREit داده هایتان را از گوشی کهنه به نو جابجا کنید و می توانید داده ها را از گوشی به گوشی یا به کامپیوتر یا بر عکس جابجا کنید.

استفاده از این برنامه بسیار آسان است و حدس می زنم در نخستین استفاده خیلی چیز ها از این برنامه ی سبک و کم حجم دستتان بیاید. 

پس پیشنهاد می کنم به زودی SHAREit را بیازماییدyesو اگه دوست داشتین نظراتتون رو درباره ی برنامه بنویسیدheartkiss

منابع و مآخذ:

برچسب‌های این مطلب:

رایانه توانمندی‌ها علمینمایش دیدگاه‌های بیشتر

برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.