لامبورگینی اوروس ، تحولی تازه برای لامبورگینی

لامبورگینی از یک شاسی بلند رونمایی کرده است


۲۷ آذر ۱۳۹۶ / ۱۷:۰۱:۴۹
۳۰۲


لامبورگینی با این خودرو می خواهد رکورد هم بزند.

تازگی ها علاقه ی مردم به شاسی بلند ها (SUV) و نیمه شاسی بلند ها (CROSS OVER) بیش تر شده است پس خودروساز های بزرگی مانند لامبورگینی نیز سنت شکنی می کنند.

هنگامی که نام لامبورگینی به میان می آید یاد همان خودروهای بسیار سریع و تند و تیزی می افتیم که با آن صدای زیبایشان و طراحی جذاب آنها در نگاه نخست عاشق آن ها می شویم. ولی این بار فرق می کند ما دیگر با یک ابرخودرو روبرو نیستیم ، لامبورگینی اوروس (URUS) یک شاسی بلند است که باید در برابر پورشه کاین یا آلفارومئو استلویو (Stelvio Quadrifoglio) بایستد.

اوروس 650 اسب بخار قدرت دارد و  قلب تپنده ی این ایتالیایی مدعی ، 8 سیلندر است که با یک گیربکس 8 سرعته ی خودکار همراه شده تا در 3.59 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر برساعت برسد و  بتواند در پایان به سرعت 300 کیلومتر بر ساعت (186 مایل بر ساعت) برسد. 

این خودرو با قیمت 200 هزار دلار درسال 2018 راهی بازار می شود و پیش بینی می شود مدل پلاگ این هیبرید این خودرو سال 2019 به بازار بیاید.

نظر شما درباره ی اوروس چیست؟enlightened اوروس را می پسندید یا رقبایش را؟yes آیا از اینکه لامبورگینی شاسی بلند ساخته است شگفت زده شده اید؟surprise

منابع و مآخذ:

برچسب‌های این مطلب:

توانمندی‌ها هنری علمینمایش دیدگاه‌های بیشتر

برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.