پایه هشتم

تبلیغ نمایندگی مجلس

کلاس ب


۳۰ مهر ۱۳۹۹ / ۱۱:۰۱:۳۴
۷۱


بسم الله الرحمن الرحیم ؛ امیرعباس رهبر مدامی ، داوطلب نمایندگی مجلس 

در این روز های کرونایی که تقریبا تمام کار ها به صورت مجازی برگزار و اجرا می شود ، باید کسی نمایندۀ دانش آموزان باشد که بتواند از طریق کامپیوتر ، لپ تاپ و گوشی موبایل تمام کار ها را به صورت منظم و عالی انجام دهد . پس این فرد باید کسی باشد که به سیستم های الکترونیکی (مخصوصا کامپیوتر که بهترین وسیله برای استفاده مناسب از برنامه های مجازی است) مسلط باشد . 

من هم خدا رو شکر به کامپیوتر و یا لپ تاپ تسلط کافی را دارم . 

یکی از برنامه های پر کاربرد در مدرسه و مخصوصا این دوران مجازی ، نرم افزار فتوشاپ است که بنده به صورت کامل این نرم افزار را بلدم . 

قابلیت دیگری که خیلی پرکاربرد است ، ساخت فیلم است که باز هم من خوشبختانه می توانم از طریق نرم افزار کورل ویدئو این کار را بکنم . 

نرم افزار های ورد ، اکسل و پاورپوینت هم که خیلی خیلی در این روز ها پرکاربرد است هم ، از جمله مواردی است که من به آن ها تسلط دارم و گفتنش بسیار مفید است . 

شما می توانید از طریق لینک زیر به یکی از مطالب من سر بزنید و ببینید که برای کلاس های آنلاین چه مشکلاتی را برای دانش آموزانی که برای مثال میکروفون شان وصل نمی شد و...  رفع نمودم . و این نشان دهندۀ این است که بنده می توانم در مجلس برای کار هایی که به صورت مجازی است ، کمک رسان باشم تا به بهترشدن مدرسه کمک کنم . 

یکی از مسئولیت های مهم دیگر که مجلس دارد نظارت بر وزرا و رییس جمهور است . این حکومت به این دلیل که اولین حکومتی است که به صورت مجازی برگزار می شود ، ممکن است  به دلیل کم تجربگی ، ضعیف کار کند . پس مجلس باید به خوبی بر این مورد نظارت کند . البته که این مورد هم بر میگردد به قابلیت های کامپیوتری نمایندگان . چرا که اگر اطلاعات خوبی از کامپیوتر داشته باشند می توانند نظارت بهتری بر دولت داشته باشند . 

برنامه های مورد نظر : برگزاری سینما میزان ، بهبود عملکرد کلاس های آنلاین و آفلاین ، بهبود عملکرد مراسمات مجازی و ... 

شما به دنبال شایسته ترین فرد بگردید و به او رای دهید 

یا علی مدد 

 

 

برچسب‌های این مطلب:

مجلس شورای اسلامی مجلسنمايش ديدگاه‌هاي بيشتر

برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.