برنامه Rapid Typing

تایپ ده انگشتی ... ساده تر از چیزی که فکر میکنی !!


۰۸ آبان ۱۳۹۹ / ۱۸:۰۱:۰۷
۳


تایپ ده ‌انگشتی مهارتی است در ماشین‌نویسی که در آن، شخص ماشین‌نویس قادر به تایپ صحیح حروف بدون نگاه کردن به صفحه کلید است......

RapidTyping 

نرم افزاری که می تواند در محیطی جذاب و سرگرم کننده و با یک سری تمرین های ساده اما خاص سرعت کارکرد کاربران را برروی کیبورد سیستم بسیار افزایش دهد. این نرم افزار که از زبان فارسی هم پشتیبانی می کند طوری عمل می کند که در ابتدا کاربر با تایپ مداوم دو حرف دست خود را عادت می دهد و مرحله به مرحله می تواند با راهنمایی هایی که به صورت خودکار با نمایش صحیح انگشتان از خود نشان می دهد کاربر هم پیشرفت کند.
این ابزار همچنین قابلیت استفاده برای چند کاربر را دارد یعنی در یک سیستم می توان برای نرم افزار چند کاربر تعریف کرد تا هریک از آن ها بتوانند بسته به استفاده خود از RapidTyping بهره برداری نمایند ؛ کاربران با استفاده از این نرم افزار می توانند به راحتی پس از مدت بسیار کوتاهی بهترین نتیجه گیری را از نرم افزار انجام دهند.

در زیر لینک های دانلود رو براتون قرار می دهم ......... ( برای نصب لینک های دانلود را در برنامه های دانلودر ( مثلا IDM ) قرار دهید یا لینک را در نوار URL مرورگر خود قرار دهید )

نسخه 32 بیتی با حجم 14 مگابایت

https://dl2.soft98.ir/soft/r/RapidTyping.5.3.x86.rar?1603990210

نسخه 64 بیتی با حجم 15 مگابایت

https://dl2.soft98.ir/soft/r/RapidTyping.5.3.x64.rar?1603990210

برچسب‌های این مطلب:

معرفی نرم افزارنمايش ديدگاه‌هاي بيشتر

برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.