دانستنی اما از نوع پزشکی طوری

دانستنی -پزشکی


۲۲ دی ۱۳۹۶ / ۱۲:۰۱:۲۱
۱۳۵
۲


از این به بعد می خواهم ....

از این به بعد میخواهم مطالب دانستنی پزشکی که مفید است منتشر کنم .در این مطلب از سری دانستنی های جالب و مفید ی در مورد پزشکی و سلامتی را به شما اطلاع دهم تا بتوانید در زندگی روزمره خود بکار بگیرید. پس با ما همراه باشید.فعلا با چند دانستنی کارم را آغار کنم

آیا میـدانستیـد کـه در نان باگت برای متخلخل شدن از پودرهای بکینگ یا جوش شیرین زیاد استفاده می شود که در گمرک ها با علامت مرگ وارد میشود ؟

آیا میـدانستیـد کـه ساندیس ها، نوشابه ها، بیسکویت ها، کیکها و… با قندهای مصنوعی چون ساخارین که 1000برابر شیرین تر از قند معمولی است ساخته میشود که دشمن کبد و کلیه است ؟

آیا میـدانستیـد کـه بیشتر محتوای روغن ها ی مایع از پارافین خوراکی که محصول پالایشگاههای نفت است درست شده است که کلسترول خون را افزوده موجب چربی خون و … می شود که کشنده است ؟

آیا میـدانستیـد کـه در اکثر کارخانه ها ی آبلیمو های صنعتی حتی یک لیمو هم وارد نمی شود و آب لیمو صنعتی از “آب کاه” بعلاوه برخی اسانس ها و جوهر نمک تولید می شود که همین امر موجب ته نشین نشدن محتوای آب لیمو میباشد ؟

آیا میـدانستیـد کـه نوشابه ها موجب آسیب دیدگی سلولهای کبدی، بیقراری، نامنظمی ضربان قلب به علت وجود بنزوات سدیم و کافئین می شود ؟

در صورت داشتن سوال سوالتان را به بنده اطلاع دهید و من در چند روز جواب شما را میدهم.

برچسب‌های این مطلب:

علمی بهداشت
برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.

مطالب مرتبط