سلام

بهترین سایت پخش انلاین فیلم وسریال

سلام


۱۸ آذر ۱۳۹۹ / ۰۹:۰۱:۰۹
۱۸۹


سلام بچه ها بهترین سایت برای تماشای انلاین فیلم چه سایتی است رای بدین.

فیلیمو؛ ماهانه ۲۵ هزار تومان

هزینه اشتراک فیلیمو برای کاربرانی که می‌خواهند یک ماه صبح تا شب فیلم تماشا کنند، ۲۵ هزار تومان است. در صورت خرید اشتراک سه ماهه، هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد و می‌توانید با ۶۰ هزار تومان از سرویس فیلیمو استفاده کنید. هزینه اشتراک شش ماهه این سرویس ۱۱۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است. فیلیمو امکان دانلود فیلم به صورت درون برنامه‌ای برای تماشای آفلاین را برای کاربران ارائه کرده است. با خرید اشتراک فیلیمو می‌توانید به صورت همزمان روی سه دستگاه مختلف فیلم و سریال تماشا کنید.

اگر از اینترنت ایرانسل استفاده می‌کنید، می‌توانید بدون خرید اشتراک فیلیمو، از خدمات این سرویس استفاده کنید، اما باید توجه داشته باشید که در این صورت حجم مصرفی تماشای فیلم‌ها به صورت نیم‌بها محاسبه نشده و کل حجم مصرف شده از بسته اینترنت شما کم خواهد شد. همچنین اگر از اینترنت همراه اول استفاده می‌کنید، می‌توانید به جای خرید اشتراک ماهانه، سراغ خرید اشتراک روزانه بروید که هزینه آن هزار تومان است. این اشتراک به صورت خودکار تمدید شده و تا زمانی که آن را لغو نکنید، هر روز هزار تومان از شارژ سیمکارت کم می‌شود یا به قبض آخر ماه اضافه خواهد شد.

نماوا؛ ماهانه ۲۵ هزار تومان

هزینه اشتراک ماهانه نماوا ۲۵ هزار تومان است و اگر اشتراک سه ماهه بخرید، باید ۶۰ هزار تومان هزینه کنید. اشتراک شش ماهه نماوا ۱۱۰ هزار تومان و اشتراک یک ساله ۱۹۰ هزار تومان قیمت دارد. اگر علاقه‌ای به خرید اشتراک‌های بلندمدت ندارید، می‌توانید روی اشتراک دو روزه نماوا حساب باز کنید که ۹ هزار و ۹۰۰ تومان قیمت دارد. ترافیک مصرفی کاربران اینترنت شاتل، برای تماشای فیلم و سریال در نماوا رایگان است. البته به شرطی که اشتراک بخرید. همچنین اگر از اینترنت ایرانسل، رایتل، ماهان‌نت و شاتل استفاده کنید می‌توانید بدون نیاز به خرید اشتراک از سرویس نماوا استفاده کنید، اما در این صورت حجم مصرفی اینترنت شما به صورت تمام‌بها محاسبه خواهد شد.

فیلم‌گردی؛ ماهانه ۱۸ هزار تومان

اشتراک یک‌ماهه سایت فیلم‌گردی ۱۸ هزار تومان خرج روی دست‌تان می‌گذارد. برای اشتراک سه ماهه باید ۴۵ هزار تومان پول بدهید. اشتراک بلند‌مدت شش ماهه نیز با هزینه ۸۰ هزار تومان در دسترس است، اما برای روز‌هایی مثل عید که جان می‌دهد برای دنبال کردن مدام یک سریال می‌توانید پنج هزار تومان پول بدهید و اشتراک هفت روزه بخرید. به‌نظر می‌آید این روش کاملا اقتصادی است.

آیو؛ ماهانه ۱۸ هزار تومان

آیو سایتی برای تماشای فیلم، سریال، شبکه‌های تلویزیونی و البته مسابقات ورزشی است. هزینه ماهانه اشتراک آن ۱۸ هزار تومان است و از این نظر نسبت به بقیه سرویس‌ها خرج کمتری روی دست‌تان می‌گذارد. اگر بخواهید اشتراک سه ماهه بخرید، باید ۴۴ هزار تومان هزینه کنید و قیمت بسته شش ماهه ۸۰ هزار تومان است. آیو اشتراک یک ساله خود را ۱۵۰ هزار تومان می‌فروشد.

فیلم‌نت؛ ماهانه ۲۵ هزار تومان

هزینه اشتراک فیلم‌نت برای بسته یک ماهه ۲۵ هزار تومان در نظر گرفته شده، اما هزینه اشتراک سه ماهه این سرویس کمتر از بقیه و حدود ۴۵ هزار تومان است. اگر بخواهید اشتراک شش ماهه بخرید، هزینه بسته برایتان ۹۰ هزار تومان خواهد بود و قیمت اشتراک یک ساله فیلم‌نت هم ۱۸۰ هزار تومان است. همچنین اگر علاقه‌ای به خرید اشتراک ندارید و فقط می‌خواهید یک فیلم یا سریال در فیلم‌نت تماشا کنید، می‌توانید سراغ خرید محتوای تکی بروید. فیلم‌های این سامانه عموما دو هزار تومان در حالت تکی قیمت دارند. رایتلی‌ها می‌توانند از آرشیو فیلم‌نت بدون خرید اشتراک استفاده کنند.

گپ فیلم؛ ماهانه ۱۵ هزار تومان

اشتراک یک ماهه گپ فیلم، ۱۵ هزار تومان است و اشتراک سه ماهه آن ۳۶ هزار تومان قیمت دارد. اگر بخواهید می‌توانید سراغ اشتراک شش ماهه با هزینه ۶۰ هزار تومان با یک ساله با هزینه ۹۹ هزار تومان بروید. در این حالت هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید به صرفه‌تر خواهد بود. برای مثال در بسته یک ساله، هزینه هر ماه اشتراک، حدود هشت هزار تومان محاسبه شده است. نقطه قوت گپ فیلم در ویدیو‌های نقد و بررسی فیلم‌ها است که تا حدودی یک ویژگی متمایز برای این سامانه به حساب می‌آید.

برچسب‌های این مطلب:

فیلمنمايش ديدگاه‌هاي بيشتر

برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.