o((⊙﹏⊙))o.

مثلث شیطان 😈 👇

o((⊙﹏⊙))o.


۰۹ دی ۱۳۹۹ / ۱۳:۰۱:۲۹
۲۷۳۸
۴۹


سلام سلام  من علی هستم و قراره  تورو با مثلث برمودا بیشتر آشنا کنم لطفا وقتی این مطلب رو دیدی لایکش کن و نظرت رو بگو.  امیدوارم همیشه سلامت باشی (´▽`ʃ♡ƪ)

اول از همه باید مکان این مثلث مرموز رو پیدا کنیم. ولی مشکل کارمون اینجاست که مکانی به اسم  مثلث برمودا روی هیچ نقشه ای مشخص نشده. شاید برات سوال بشه که چرا ؟_؟

خب، دلیلش اینه که مثلث برمودا درواقع یک مثلث فرضیه و مرز مشخصی نداره. یعنی نمیتونیم به یه مکان مشخص بر روی نقشه اشاره کنیم و بگیم که مثلث برمودا دقیقا روی اون قسمت از نقشه واقع شده.

شاید با عکسهایی که از مثلث برمودا در فضای مجازی دیدیم، این موضوع تو ذهنمون بیاد که مثلث برمودا خیلی بزرگ نیست پس چیجوری کشتی ها و هواپیماهای به اون بزرگی رو بلعیده ؟؟؟

  در جواب این ذهنیت باید بگم که کاملا ذهنیت غلطیه. وسعت این مثلث مرموز، حدود 500000 کیلومتر مربع تخمین زده شده. این یعنی حدودا یک سوم کشور ایران o((⊙_⊙))o.

یه نکته ی باحال و خفنی هم که درمورد مثلث برمودا مطرح کردن، اینه که در محدوده ی این مثلث مه های الکتریکی وجود دارن. مه های الکتریکی بخار های آب هستن گه دارای بار الکتریکی هستن. حالا نکته ی جالبش اینجاست که گفتن اجسامی که با مه های الکتریکی برخورد میکنند، اتفاقی مشابه تلپورت براشون اتفاق میوفته. همین موضوع باعث شده که بعضی از محققان، علت ناپدید شدن هواپیما ها و کشتی هایی که به این منطقه سفر کردن رو مه های الکتریکی بدونن

در آخر قراره به مسئله ی دینی مربوط به این مثلث بپردازیم

در بعضی از روایات، محل زندگی امام زمان(عج) رو جزیره خضراء بیان کردند و عده ای معتقدند که منظور از جزیره ی خضراء، مثلث برمودا بوده.و امام زمان(عج) برای لو نرفتن محل زندگی خودشون، اقدام به غرق کردن هواپیما ها و کشتی هایی که به این جزیره سفر میکنند، کردند!!!

در جواب این فرضیه باید بگم کاملا غلطه چون امام زمان، برای در امان موندن خودشون ، به هیچ عنوان دست به چنین کاری نمیزنند و برای مخفی ماندن محل زندگیشان نیازی به انجام اینکار ندارند و به خواست خدا تا زمان ظهورشان مکان زندگیشان ، نامشخص میماند.

 

امیدوارم که مطلب من بهت کمک کرده باشه که شناخت بهتری از قبل درباره ی مثلث برمودا پیدا کرده باشی. در ادامه ی این مطلب یک انیمیشن کوتاه و دو فیلم هم قرار دادم. پیشنهاد میکنم حتما ببینیشون و نظرت رو در بخش نظرات همین مطلب بنویسی. دیگه بیشتر از این وقتتو نمیگیریم دوست عزیز. امیدوارم که همیشه سلامت باشی. 

ارادتمندت، علی آقابابایی


چندرسانه‌ای :

Download Video: MP4
HTML5 Video Player by VideoJS


Download Video: MP4
HTML5 Video Player by VideoJS


Download Video: MP4
HTML5 Video Player by VideoJSنمايش ديدگاه‌هاي بيشتر

برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.