معرفی

سه تا سایت پر از براش و پترن و ... برای فتوشاپ

بیشترش هم رایگانه!


۲۳ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۷:۰۱:۵۵
۱۱۳


خیلی وقتا شده که یک براش یا پترن و تکسچری را برای پروژه ای نیاز داشته باشیم و توی اینترنت و سایت های زیاد پیدا نکنیم. اگر هم پیدا کردیم پولی باشه.آخه کی حوصله پول دادن داره؟

خیلی وقتا شده که یک براش یا پترن و تکسچری را برای پروژه ای نیاز داشته باشیم و توی اینترنت و سایت های زیاد پیدا نکنیم. اگر هم پیدا کردیم پولی باشه.آخه کی حوصله پول دادن داره؟
 

من در این جا 3 تا سایت پر از براش و پترن و ... برای فتوشاپ و ... به شما معرفی میکنم که توشون دنیایی از مخلفات فتوشاپ پیدا میشه که بیشترش رایگانه!

 

1.براشی زی(Brusheezy)
این وب سایت تنوع زیادی دارد و شامل پترن های فتوشاپ (Photoshop patterns)، تکسچر (Textures) و همچنین فایل های آماده فتوشاپ بصورت پرمیوم یا پولی می باشد. بخش براش های فتوشاپ هم در این وب سایت فوق العاده، کاملا رایگان است. نکته جالب در مورد این وب سایت این است که تنها براش ها، پترن ها و تکسچرهایی را قرار می دهد که بهترین باشند. حتی سیستم ریتینگ (Rating) یا امتیازدهی نیز در این سایت فعال است و می توانید بهترین ها را از روی امتیازها تشخیص دهید!

 

آدرس:   www.brusheezy.com


2.براش کینگ(Brushking)
هزاران وکتور و براش فتوشاپ را در براش کینگ می توانید به راحتی و بدون پرداخت هیچ هزینه ای دانلود کنید. هر نوع براشی که بخواهید را می توانید به راحتی جستجو کنید و بر اساس فاکتورهای مختلفی همچون grunge (مدل کثیف)، Swirl (چرخشی)، splatter (پخشی) و… آن ها را پیدا کنید. هر بسته یا پکی را که می خواهید فقط کافی است دکمه Download را فشار دهید.

آدرس:     www.brushking.eu


3.وکتور می(Vector me)

 

این وب سایت شامل هزاران وکتور آماده فتوشاپ برای دانلود رایگان می باشد. همچنین هزاران Pattern پترن فتوشاپ، فایل پی اس دی و… را در اینجا خواهید یافت.

 

آدرس:    vector.me

برچسب‌های این مطلب:

فتوشاپ گرافیک معرفی سایت
برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.