آموزش

تکلیف رایانه

مقایسه مرورگر ها

۵ مرورگر نسبتا خوب


خلاصه :

مرورگر ها ویژگی های خاص خودشان را دارند.

Google chrome

گوگل مرورگر خوبی از نظر سرعت که در اثر تست ها سر بلند شده و از نظر امنیت هم خوب است ولی ظاهر آن بسیار ساده است مثلا وقتی ما دنبال سایتی هستیم موقع سرچ سایت هلی همنان ان را و یا خود آن را به صورت پیش فرض می دهد.

گوگل از نظر کارایی بسیار وسیع است و نرم افزار های کاربردی مانند ایمیل،مترجم بسیار کامل،تقویم و نقشه جهان را به صورت کامل دارد.

Mozilla fir fox

موزیلا فایر فاکس هم مانند گوگل سرعت خوبی دارد این در اکثر تست ها هم سر بلند شده. این مرورگر هم صفحه ساده ای دارد ولی کاربرد های خوب کانن این که شما می توانید سایت های کاری که باید همیشه باشد را شما می توانید به صورت یک گروه کنید و می تواید در کامپیوتر های دیگه این گروه را داشته باشید.

Internet explorer

اینترنت اکسپلور نسبت به مرورگر های دیگر عقب مانده ولی در نسخه آخر ار نظر امنیت خیلی بهتر شده و شکه کی توانید در آن سایت های مخرب را مسدود کنید. در کل این مرورگر عقب مانده و خیلی طرفدار نداره.

Opera

 اپرا از نظر سرعت مرورگرهای دیگر را پشت سر گذاشته. یکی از امکانات ویژه، اپرا توربو نام دارد. اپرا توربو صفحات وب را داخل سرورهای اپرا فشرده سازی می کند و کاربران با پهنای باند کم، به راحتی می توانند وب گردی کنند.

Safari apple

سافاری یک گرورگر زیبا هست و چون در محصولات اپل نصب شده طرفداران زیادی هم گرفته و از نظر امنیت بسیار خوب است ولی در بعضی موارد مشکل ساز است.

بسیار عالی

برای ویرایش باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.

برای درج پاسخ باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.

۶ سال پیش
عالی

برای ویرایش باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.

برای درج پاسخ باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.

برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.

پسران

دختران