چگونه آنتی ویروس خوبی انتخاب کنبم؟؟

آنتی‌ویروس خوب


۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ۱۸:۰۱:۲۷
۷۰۲


در این پست به پارامتر های یک آنتی ویروس.......

برای همه افراد مهم است که یک آنتی ویروس داشته باشند.اما چه آنتی ویروسی؟؟؟هر آنتی ویروسی خصوصیات خودش را دارد که بسته به سرعت و دقت و .... آنتی ویروس است.
یکی از مهم ترین عواملی که یک آنتی ویروس را خوب میکند، توان شناسایی بالا و اخطار غلط کم است که بدون دخالت کاربر مشکل را حل کند.انتی ویروس هایی مثل eset و kaspersky بهترین عملکرد را دراین بخش دارند که با توان و سرعت بالا ویروس ها راشناخته و آن ها رو بدون اخطار غلط یا با اخطار غلط کم از بین میبرند.
در بعضی از مواقع انتی ویروس اخطاری میدهد که فایلی ویروسی است ولی شما مطمئن هستید که آن فایل حذف شده و این اخطار ها غلط است.در این مواقع آنتی ویروس از ویروس نیز برای شما بدتر است...
آنتی ویروس های مختلف هموراه بر رئی سیستم های ما تاثیر منفی خواهند گذاشت، زیرا همواره در حال اسکن کردن فایل ها هستند تا ویروس ها را شناسایی و از بین ببرند.این پارامتر برای کسانی که از سیستم های ضعیف و قدیمی استفاده میکنند بسیار مهم است(قابل توجه آقای برنگی).در این مرحله آنتی ویروس eset بیشترین امتیاز را میگیرد زیرا کمترین تاثیر گذاری را بر روی سیستم عامل دارد.
یکی دیگر از عوامل مهم در انتخاب آنتی ویروس سادگی و راحتی کار با آن است.برای مثال آنتی ویروس eset یکی از ساده ترین انتی ویروس ها است ولی توان و قدرت شناسایی آنتی ویروسسی مانند kaspersky  و bitdefender  را ندارد.
برای جمع بندی باید بگویم که اگر آنتی ویروسی خوب و با قدرت بالا و خطای کم میخواهید eset  بهترین گزینه است ولی اگر به دنبال چیزی در سطح بالاتر و بهتر هستید پیشنهاد میکنم که kaspersky و bitdefender را امتحان کنید.
با تشکر از همراهی

برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.