گياهان و خوص جادوی‌ آنها

دمنوش ها، دمنوش برگ به

آشتی با طبيعت


۰۵ آذر ۱۳۹۶ / ۱۰:۵۴:۴۹
۶۱۷


يك نوشيدنی در حد  نوش جان 

 اگر خاطرتون باشد يك دمنموش از ميوه به را معرفی كرده بودم ،حالا دمنوش از برگ درخت به، چای درخت به ، چای به

دمنوش برگ به ( چای درخت به ، چای به ) برای سلامتی بسیار پر فایده است . دمنوش برگ به از جوشاندن ان به مدت چند دقیقه بدست می اید . سعی کنید هر روز حداقل یک لیوان دمنوش برگ به ( چای درخت به ، چای به ) بنوشید . این کار گرفتگی عروق کرونر را بعد از بیست روز بهبود میدهد و دیگر نیازی به بالن یا جراحی ندارید. طبیعت دمنوش برگ به ( چای درخت به ، چای به ) گرم و معتدل است . از خواص دمنوش برگ به اینست که قلب را تقویت میکند ، مفرح و نشاط آور است و سینه را نرم میکند .

 

خواص دمنوش برگ به ، چای درخت به ، چای به

برای تهیه دمنوش برگ به ( چای درخت به ، چای به ) کافیست ۱۰ تا ۱۵ عدد برگ را ۲۰ دقیقه بخیسانید و بشویید . سپس آن را در یک لیتر آب در قوری ترجیحا ظرف مسی حرارت دهید . وقتی جوش امد زیرش را کم کنید . نباید دیگر بجوشد . فقط گاهی برگها را بر هم بزنید وقتی که یک سوم اب بخار شد چای آماده است . شما می توانید از هل یا چوب دارچین برای معطر کردن و از عسل یا نبات برای شیرین کردن ان استفاده کنید .

 

دمنوش برگ به ( چای درخت به ، چای به ) ورم چشم را مداوا می‌کند. همچنین زخم ها را می شوید و ضد عفونی میکند. دمنوش برگ به ( چای درخت به ، چای به ) قابض است . جالب است بدانید ضماد برگ درخت به برای ورم چشم مفید است . میوه به فواید خیلی زیادی دارد . به گزارش آسان طب از تک تک اجزای ان به عنوان دارو میتوان استفاده کرد. دانه‌های «به» به دلیل وجود لعاب، در رفع التهابات مخاط‌ ها ، سرفه و گرفتگی صدا تاثیر فراوانی دارند .

 

طبق تحقیقاتی که بدست امده است عصاره برگ به بر نمایه‌های بیوشیمیایی مرتبط با بیماری‌ های کرونر قلبی تأثیر فراوانی می‌گذارد. همچنین میوه و دانه به که سرشار از پکتین می‌باشند، برای سیستم قلبی عروقی کاربرد فراوانی دارد . برگ میوه به بر کاهش کلسترول خون و کاهش فشارخون تاثیر خواهد گذاشت . همچنین مانع ایجاد لخته‌های خونی می شود .

برگ به برای تقویت موها و کدر کردن رنگ آن‌ها در صورت استفاده موضعی بر روی موها فواید زیادی دارد . پس پیشنهاد میکینم چای برگ به یا دمنوش برگ به را حتما روزانه یک لیوان مصرف کنید . باز هم تاکید میکنیم مهمترین خواص دمنوش  به ( چای درخت به ، چای به ) باز کردن رگ های قلب است .

  . شما میتوانید از ان به عنوان چای استفاده کنید اين چای كمی  دير دم می‌باشد بايد كهنه دم شود كه نشانه آن رنگ چای است، كاملا ارغوانی خواهد شد
برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.