سلام

معرفی کتاب دوتا خفن


۲۸ آبان ۱۳۹۹ / ۰۹:۱۹:۲۱
۱۱۰


سلام میخواهم کتاب دو تا خفن را معرفی کنم

کتاب دوتا خفن، رمانی پرفروش نوشته ی مک بارنت و جوری جان است که برای نخستین بار در سال 2015 به چاپ رسید. مایلز مورفی اصلا از رفتن به شهری کسل کننده به نام یانی وَلی خوشحال نیست. یاونی ولی، شهری است که فقط و فقط به خاطر یک چیز معروف است: گاوها. در مدرسه ی قبلی مایلز، همه می دانستند که او خفن ترین و حقه بازترین بچه ی شهر است اما مایلز خیلی زود متوجه می شود که در یانی ولی، بچه ای خفن و حقه باز زندگی می کند که کارش هم خیلی خوب است. اگر قرار باشد که مایلز، لقب خفن ترین بچه ی شهر را از این پسر اسرارآمیز بگیرد، باید دنبال حقه های خیلی بزرگتر و خفن تری برود. این دو شخصیت در ابتدا با هم وارد جنگ بزرگی می شوند تا این که تصمیم می گیرند با یکدیگر متحد شوند و بزرگترین و خفن ترین حقه ای که تا به حال دیده شده را به نمایش بگذارند.

کتاب دوتا خفن (کتاب اول)

قسمت هایی از دوتا خفن (کتاب اول) (لذت متن)

 وقتی دارین یه شوخی رو برنامه ریزی می کنین، مهمه که همه احتمالاتو در نظر بگیرین و مایلزم حساب اینجا رو کرده بود. تو مزاح نامه ا ش زیر افتضاحات احتمالی نوشته بود رعد و برق، حمله سنجاب ها و گیر دادن بزرگا. مایلز می دونست وقتی مدیر بارکین کارت دعوتشو توقیف کرده، پس تا حدودی احتمالش هست شوخیش به خطر بیفته. 


 سال 1836 سر یه اشتباه توی رأی گیری، یه گاو شد شهردار یانی ولی. البته تونست رکورد رو بشکنه و یه بار دیگه هم رأی بیاره! مجسمه ی گاوه هنوزم که هنوزه توی میدون اصلی شهر سرپا واستاده. 


 جودی مورفی از روی صندلی راننده گفت: «مایلز! اینقدر آه و ناله نکن.» بعدشم گفت: «دیگه داریم خونه دار می شیم! اتاقت بزرگتر می شه، حیاط دار می شیم. خب یه شروع تازه اس دیگه! مثلا چی می شه یه کم بخندی؟ 

 

منابع و مآخذ:

برچسب‌های این مطلب:

رویداد عمومی


نمايش ديدگاه‌هاي بيشتر

برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.